اپل قصد دارد به بررسی DNA افراد کمک کند

dna-iphone

اپل قبلا از پلتفرم تحقیقات پزشکی خود رونمایی کرده و آنطور که پیداست حالا آماده شده تا این بخش و آنچه که پلتفرم یاد شده قادر به انجامش هست را گسترش دهد. برخی از منابع دانشگاه MIT دریافته‌اند که کوپرتینویی‌ها درحال کار بر روی اپلیکیشن‌های تحقیقاتی آکادمیک هستند که به کاربران آیفون اجازه می‌دهد، تا بتوانند DNA را بررسی کنند. البته برخلاف آنچه ممکن است تصور کنید، اپل به طور مستقیم به DNA ارتباط نخواهد داشت و بجای آن روش جمع‌آوری ژن‌ها را آسان کرده و در اختیار دانشمندان قرار می‌دهد.

شرکت یاد شده در مورد موضوع مورد بحث هنوز سخنی به میان نیاوره اما در هرحال ممکن است که اپلیکیشن‌های مرتبط با DNA زودتر از آنچه تصور می‌کنید، در دسترس قرار گیرند. اپل گزارش داده که در دو بیمارستان Mount Sinai واقع در نیویورک و UC در سانفرانسیسکو، در حال انجام مطالعاتی است که بر اساس اپلیکیشن‌ها صورت می‌پذیرند. این شرکت امیدوار است که نتایج کار آنها در زمان برگزاری کنفرانس سالانه توسعه دهندگان اپل یعنی WWDC که اوایل ماه ژوئن است، آماده شوند. با توجه به این شایعات، حدس زده می‌شود که به زودی شاهد تغییراتی در پزشکی خواهیم بود و با موبایل‌ها بیشتر ارتباط برقرار خواهد شد.

1 در مورد “اپل قصد دارد به بررسی DNA افراد کمک کند”

  1. این هم نو آورى دیگه.بعد از معرفى هم سامسونگ میزاره رو گوشیاش.نو آورى را فقط در اپل مى توان یافت.این جمله ى همیشگى منه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH