ماه پیش بدترین ماه اقتصادی در طول 6 سال گذشته برای اچ‌تی‌سی بود!

اچ‌تی‌سی این ماه نیز شرایط مناسبی نداشت و تحلیل گران دلیل این امر را علاقه کم کاربران به وان M9 می‌دانند. امروز خبری در خصوص شرایط بد اچ‌تی‌سی منتشر شده است که در آن گفته می‌شود میزان تقاضا برای قطعات وان M9 کاهش یافته و این کاهش تقاضا که چیزی در حدود 30 درصد بوده است، باعث شده که میزان فروش پرچم‌دار اچ‌تی‌سی پایین‌تر از حد انتظارات باشد.

htc-m9-17

این منبع گزارش می‌دهد که نمودار فروش سوگلی اچ‌تی‌سی صاف است و این روند برای دو ماهه اول بعد از معرفی یک محصول اصلا خوب نیست.

شاید بتوان گفت ماه آوریلی که گذشت، بد‌ترین ماه برای این کمپانی در طول 6 سال گذشته بوده است. میزان فروش اچ‌تی‌سی در این ماه 33 درصد نسبت به ماه مارس 2015 و 39 درصد نسبت به ماه آوریل 2014 کاهش یافته که برای یک کمپانی قدرتمند چنین اعداد و ارقامی اصلا جالب نیست.

شاید دلیل تمام این اتفاقات به تکراری بودن پرچم‌دار اچ‌تی‌سی باز گردد. زیرا این کمپانی در دوره‌ای تکرار در طراحی را انجام داد که کمپانی‌هایی نظیر سامسونگ و ال‌جی پرچم‌دارانی با ظاهر تقریبا متفاوت عرضه کرده بودند و دوربین و صفحه نمایش وان M9 نیز در مقابل آن‌ها چندان حرف‌ زیادی برای گفتن نداشت. التبه اچ‌تی‌سی نیز بر این موضوع اشراف کامل دارد و بر آن شده تا با معرفی نسخه‌های ارزان قیمت نظیر وان +M9 و وان +E9 شرایط بهتری را برای خود به وجود آورد.

2 در مورد “ماه پیش بدترین ماه اقتصادی در طول 6 سال گذشته برای اچ‌تی‌سی بود!”

  1. خوب گوشی اشغال میده بیرون با قیمت نجومی میخواد سود کنه؟
    ورشکسته نشه کلی هنر کرده.
    اون یه ذره فروشم بابت تبلیغات مسخره کردن اپل و سامسونگ بوده شک نکنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا