ویندوز ۱۰ احتمالا هفتم مرداد ماه عرضه خواهد شد

Windows-10تا به امروز مایکروسافت زمان عرضه نسخه نهایی ویندوز ۱۰ را رسما اعلام نکرده، و فقط بیان داشته که این سیستم عامل در تابستان سال جاری از راه خواهد رسید. اخیرا شایعاتی در مورد زمان عرضه ویندوز ۱۰ به بازار منتشر شده که بیان داشته‌اند این زمان تابستان سال جاری خواهد بود. ردموندی‌ها البته درباره شایعات و زمان اعلام شده، هیچ واکنشی نشان نداده‌اند که همین موضوع می‌تواند به نوعی تاییدی باشد بر اینکه در تابستان منتظر ویندوز ۱۰ باشیم. حالا گزارشی جدید منتشر گردیده که اعلام می‌کند جدیدترین نسخه سیستم‌ عامل ویندوز مایکرسافت در روز ۲۹ ژولای ۲۰۱۵ یعنی ۷ خرداد ۹۴ عرضه خواهد شد.

اگر به ماه آوریل برگردیم، مدیرعامل AMD لیزا سوو، هنگام صحبت در مورد درآمدهای این شرکت اعلام کرد که ویندوز ۱۰ در ماه جولایی ۲۰۱۵ روانه بازارها خواهد شد. منبع معتبر The Verge هم بر اساس گفته افراد نزدیک به برنامه‌های مایکروسافت اعلام نموده که ردموند قرار است ویندوز ۱۰ را در اواخر ماه ژولای عرضه نماید.

همچنین گزارش شده که مایکروسافت در طی کنفرانس سالانه Build خود که در تاریخ ۲۹ آوریل برگزار شد، نسبت به ارائه اطلاعات در مورد زمان انتشار نسخه نهایی ویندوز ۱۰ به طور مستقیم به چیزی اشاره نکرد.

مایکروسافت گزارش کرده که برای مشخص نمودن زمان عرضه سیستم عامل مورد اشاره، دوباره تصمیم گیری کرده، چراکه قصد ندارد قولی بدهد که از پس اجرایش بر نیاید. بنا به گزارشات اخیر حدس زده می‌شود که نسخه RTM ویندوز ۱۰ در اوایل ماه جولای عرضه خواهد شد و همین موضوع می‌تواند دلیل دیگری باشد که نسخه عمومی آن هم در روز ۲۹ ژولای یا همان ۷ مرداد در دسترس کاربران قرار بگیرد.

با تمامی این تفاسیر، اگر مایکروسافت بخواهد در تاریخ یاد شده اقدام به انتشار ویندوز ۱۰ نماید، قطعا باید از این که تمامی باگ‌ها و مشکلات رفع شده‌اند، اطمینان حاصل کند.

1 در مورد “ویندوز ۱۰ احتمالا هفتم مرداد ماه عرضه خواهد شد”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH