afrak

با کمک این سایت بهترین گوشی را برای خودتان انتخاب کنید

landscape-1434119468-android

نکته مثبت در مورد سیستم عامل اندروید این است که تعداد بسیار زیادی گوشی هوشمند در مدل‌های مختلف بر پایه آن ساخته شده که می‌توان به دلخواه یکی را انتخاب کرد. اما همین مورد، نکته منفی اندروید نیز هست چرا که انتخاب بین این همه مدل گوناگون ممکن است کمی دردسرساز شود. همچنین در صورتی که ندانید به دنبال چه هستید و کدام برای شما مناسب است، این انتخاب سخت‌تر خواهد شد. حالا گوگل وب‌سایت جدیدی طراحی کرده که بهترین گوشی هوشمند اندرویدی را برای‌تان انتخاب می‌کند.

این وب‌سایت، به همان سبک جدید طراحی گوگل مزین شده و در ابتدا از شما چندین سوال را خواهد پرسید. این سوال‌ها از شما درخواست می‌کنند تا اعلام کنید از یک گوشی هوشمند چه چیزی می‌خواهید و نیز مواردی چون اندازه، قیمت، اپراتور و… را هم می‌توانید تعیین کنید. این سوالات همانطور که اشاره شد بیشتر در مورد کاربرد و مشخصات مورد نیاز کاربران هستند، بنابراین احتمالا با سوالاتی این‌گونه مواجه خواهید شد: شما نیاز به یک دوربین معمولی دارید یا یک دوربین قوی را ترجیح می‌دهید؟

اگر شما چندان به مشخصات و نیازهای خود از موبایل مورد نظرتان حساس نباشید نیز، این سوالات شما را به بخشی انتقال می‌دهند که در آنجا می‌توانید جدیدترین گوشی‌ها، محبوب‌ترین‌ها و نیز پرچمداران مدل‌های مختلف را ببینید. تعداد بسیار زیادی از گوشی‌های هوشمند ساخت سامسونگ و ال‌جی در این وب‌سایت وجود دارند اما اگر به دنبال گوشی‌های پایین‌رده و اندازه‌های کوچک باشید، این سایت به شما پیشنهادات بسیار بی‌نظیری را ارایه می‌کند. البته نمی‌توان با اطمینان گفت که این پیشنهادات همانی خواهند بود که کاربر به‌دنبالش است.

بنابراین اگر در بازار گوشی‌های هوشمند اندرویدی به دنبال یک مدل با مشخصاتی خاص هستید، بد نیست که این وب‌سایت را امتحان کنید.

نمایش نظرات (3)
تسکو