عکس‌های منتشر شده از پوشش عقب آیفون 6S Plus

در پایان ماه ژوئن، برای اولین بار تصاویری از بدنه عقب آیفون منتشر شد که گفته می‌شد مربوط به آیفون 6S است. تنها تغییراتی که در آن‌ها کشف شد وجود نقاط جدید برای نصب مادربرد بود. امروز هم، تصاویری از بدنه عقب آیفون 6S پلاس منتشرشده است که به نظر می‌رسد، در مقایسه با مدل فعلی بازهم تنها تغییرات مربوط به داخل بدنه و محل قرارگیری بورد اصلی است.

Casing-leaks-for-Apple-iPhone-6s-Plus.jpg

یکی از تغییرات اشاره‌ شده در بدنه آیفون 6S پلاس، بالا رفتن محل قرارگیری بلندگوهاست. این تغییر اشاره به این دارد که در این مدل از ماژول بلندگو جدید استفاده خواهد شد. یکی دیگر از تغییرات در مواد استفاده شده در بدنه عقب است. منبع منتشرکننده تصاویر می‌گویند که بدنه آیفون 6S پلاس برای جلوگیری از خم شدن مستحکم‌تر می‌شود. شما از تمام جنجال‌هایی که برای بدنه آیفون ۶ پلاس درست شد باخبر هستید. این جنجال‌ها زمانی آغاز شد که برخی از کاربران آیفون 6 پلاس که گوشی خود را در جیب عقب خود قرار داده بودند و با وارد آمدن فشار نامعقول به گوشی که حاصل وزن شخص بر روی آن بود موجب خم شدن آیفون خود شده بودند.

Casing-for-iPhone-6s-Plus-L-compared-to-the-casing-for-the-current-model.jpg

گزارش‌های اولیه اعلام کردند که اپل برای جلوگیری از خم شدن نسل بعدی آیفون می‌خواهد از همان آلومینیوم سری ۷۰۰۰ که در اپل واچ استفاده‌شده، بهره ببرد. این همان آلومینیومی است که در ساخت بدنه هواپیما استفاده می‌شود و می‌تواند طول عمر بدنه گوشی را به‌شدت بالا ببرد.

در زیر عکس‌های بدنه آیفون ۶S را مشاهده می‌کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان