اواخر سال جاری میلادی منتظر لومیا 840، لومیا 940 و لومیا 940XL باشید!

مدت زمان نسبتا زیادی است که کاربران و دوست داران ویندوز فون منتظر پرچم‌دار جدید مایکروسافت با ویندوز 10 هستند که در این بین نیز شایعات بسیار زیادی منتشر شده است و تاکنون گفته می‌شد که مایکروسافت یک پله را جهش خواهد داشت و پرچم‌داران بعدی خود را لومیا 950 و لومیا 950XL خواهد نامید. اما اکنون NokiaPowerUser اعلام کرده است که مایکروسافت هیچ پرشی در زمینه نام گذاری پرچم‌داران بعدی خود نخواهد داشت و بر اساس این گزارش، باید منتظر لومیا 940 و لومیا 940XL باشیم.

Microsoft_Lumia_logo_2015

البته معلوم است که مایکروسافت همچنان بر روی لومیا 940 کار می‌کند و شایعات گذشته حاکی از آن بودند که اسمارت فون مذکور در اواخر سال جاری میلادی معرفی خواهد شد که با این اوصاف می‌بایست ماه نوامبر منتظر این محصول باشیم. در ایام عید سال میلادی نیز انتظار می‌رود که مایکروسافت، لومیا 840 را معرفی کند که این محصول نیز لومیا 850 نامیده نخواهد شد.

اما خبر خوش در خصوص این محصولات به موضوع دکمه‌های روی صفحه در این گوشی‌ها باز می‌گردد که گویا مایکروسافت تصمیم دارد به سمت درخواست کاربران خود برود. چندی پیش بود که بر اساس نظرسنجی NPU اعلام شد که 44 درصد کاربران مخالف دکمه‌های موجود بر روی نمایشگر دستگاه هستند و اکنون مایکروسافت تصمیم دارد تا دکمه‌های مورد نظر کاربران را در روی صفحه قرار دهد.

البته همان طور که گفته شد تا زمان معرفی این پرچم‌داران مدت نسبتا زیادی باقی مانده است و بدون شک در این دوره شاهد اخبار و اطلاعات بسیاری از آن‌ها خواهیم بود. شما چه انتظاراتی از پرچم‌داران آینده مایکروسافت دارید؟

پیام بگذارید