ایده خلاقانه سامسونگ برای جذب دارندگان آیفون

Samsung-will-allow-current-iPhone-users-in-the-U

در روز پنج‌شنبه، سامسونگ به منظور جذب مشتریان آیفون اپل به سمت کمپانی خود، طرحی را ارایه کرد مبنی برآن‌که هر شهروند آمریکایی بالاتر از 18 سال که از گوشی‌های آی‌فون اپل استفاده می‌کند، در صورتی‌که با یکی از اپراتورهای مدنظر سامسونگ قرارداد بسته باشد، می‌تواند به سایت SamsungPromotions.com مراجعه نموده و تنها با پرداخت 1 دلار، یکی از سه گوشی گلکسی Note 5، گلکسی S6 Edge و گلکسی S6 Edge Plus را به‌مدت 1 ماه برای تست در اختیار بگیرد.

Unfortunately-no-test-drive-phones-remain
پیام درج‌شده در تصویر: متاسفانه هیچ گوشی از طرح «تست درایو» باقی نمانده است.

 

پس از آن، سامسونگ، تلفن مد نظر کاربران را با یک سیم‌کارت فعال‌شده برای آن‌ها فرستاده و آموزش‌های اولیه را برای استفاده از محصولات جدید خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به‌نظر می‌رسد که این ایده خلاقانه، کاربران آیفون اپل را برای مهاجرت به یک گوشی با کیفیت اندرویدی وسوسه کرده باشد چراکه سامسونگ اعلام نموده که گوشی‌های تست، به اتمام رسیده است. با این‌حال، در صورتی‌که کاربران جدیدی بخواهند از این فرصت استفاده نمایند، باید طبق گفته سامسونگ، برای گوشی‌های تست جدید منتظر بمانند.

There-are-penalties-for-not-returning-your-phone-in-good-condition

در صورتی‌که از این فرصت آزمایشی استفاده کنید، 5 روز پس از اتمام مهلت تست 30 روزه برای بازگرداندن گلکسی‌های آزمایشی فرصت دارید. اگر گوشی آزمایشی سامسونگ در این دوره آزمایشی، فقط چند خراش جزئی بردارد و آسیب چندانی به آن وارد نشده باشد، سامسونگ وعده داده که جریمه‌ای از کاربر دریافت نخواهد کرد. در صورتی‌که گوشی در این مدت، با آسیب‌های جدی نظیر شکستن نمایشگر و باز نشدن دوربین یا آسیب ناشی از نفوذ مایعات مواجه شود، باید در حدود 100 دلار جریمه پرداخت نمایید. در صورتی‌که گوشی روشن نشود یا توسط کاربر، بازنگردد، باید کارت اعتباری خود را جهت پرداخت وجه کامل ارزش گوشی آماده نمایید؛ در هنگام دریافت گوشی تست، باید کارت اعتباری خود را به سامسونگ، ارائه دهید. سامسونگ بدین منظور در صورت وارد شدن آسیب جدی به گوشی تست، بابت گلکسی Note 5، گلکسی S6 Edge Plus و گلکسی S6 Edge به‌ترتیب مبلغ 700، 770 و 825 دلار را از کاربران دریافت خواهد کرد.

از زمانی که اپل، آیفون 6 و 6 پلاس را معرفی کرد، توانست مشتریان قدیمی خود را که بابت صفحه نمایش بزرگ‌تر به محصولات اندرویدی مهاجرت کرده‌ بودند، به اکو سیستم بسته خود بازگرداند. این کمپانی، نمایشگر آیفون‌های خود را از 4 به 4.7 اینچ در آیفون 6 افزایش داد. هم‌چنین یک فبلت بزرگ‌تر 5.5 اینچی با نام آیفون 6 پلاس را نیز معرفی کرد. سامسونگ امیدوار است که این مهلت آزمایشی، باعث شود تا دوباره کاربران از iOS به گوشی‌های اندرویدی این کمپانی مهاجرت نمایند. آیا با اجرای چنین طرحی در کشورمان موافق هستید؟!

7 در مورد “ایده خلاقانه سامسونگ برای جذب دارندگان آیفون”

    1. یعنی هر چی که بشه باید یک حرفی برای گفتن داشته باشی ترول سونی بابا این سامسونگ اومد هم برای تست گوشی ها کمک کنه هم یک کار تبلیغاتی کنه الان چه ربطی بع خفت داشت؟؟ یعنی شاخ هام از حرفی که طدی نمیشه جمشون کرد اقا ترول منطقی شو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH