همایش معرفی راهکارهای سازمانی ایرانسل در تلکام

همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران تلکام 2012، همایش معرفی محصولات و راهکارهای سازمانی و تجاری ایرانسل در این نمایشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در این همایش محصولات و راهکارهای سازمانی ایرانسل در حوزه امنیت ارتباطات و نگهداشت اطلاعات شامل خدمات پردازش ابری، تبادل امن اطلاعات بر روی بستر تلفن همراه، شبکه اختصاصی تلفن همراه، شبکه خصوصی مجازی مبتنی بر وایمکس، بانکداری همراه امن و رمز یکبار مصرف و در حوزه راهکارهای بهبود ارتباطات شامل دفتر کار مجازی، تلفن اینترنتی، چتر وایمکس، خدمات ارتباطی ماشین به ماشین (M2M)، خدمات همراه مبتنی بر بستر کدهای دستوری (USSD) و راهکارهای مبتنی بر موقعیت به سازمان‌ها و صاحبان کسب و کار معرفی خواهد شد.

در حوزه مدیریت هزینه‌های ارتباطی کسب و کارها هم ایرانسل خدمات ویژه‌ای نظیر کنترل هزینه‌های عملیاتی، کنترل هزینه‌های تماس، فهرست طلایی، کنترل حساب اینترنتی و خدمات پرداخت سازمانی را معرفی خواهد کرد.

در این همایش راهکارهای اطلاع رسانی و تبلیغات ایرانسل هم در بخش‌های آهنگ پیشواز تجاری، پیامک انبوه تجاری، پیشخوان تجاری، تبلیغات هوشمند، نظرسنجی و سرویس اطلاعات شهری و راهکارهای دسترسی مستمر ایرانسل شامل خدمات سلامت همراه، خدمات سازمانی همراه، آموزش همراه و پایش ویدئوی مستمر به مدیران و کارشناسان سازمان‌ها و صاحبان کسب و کار معرفی خواهد شد.

بنابر اعلام، تمامی مدیران وکارشناسان سازمان‌ها و شرکت‌ها، جهت شرکت در این همایش می‌توانند تا پایان روز یکشنبه 21 آبان ماه، حضور خود را به ایرانسل اعلام کنند.

علاقه‌مندان جهت حضور دراین همایش می‌توانند با ارسال پیامکی به شماره ویژه 7001 از خطوط ایرانسل، نام شرکت و تعداد افراد شرکت‌کننده مورد نظر خود را به ثبت برسانند و یا از طریق ارسال این مشخصات به نشانی پست الکترونیکی telecom2012@mtnirancell.ir هماهنگی لازم را برای حضور کارشناسان خود در این همایش انجام دهند.

علاوه بر این، شماره 714 برای تماس از خطوط ایرانسل و 09377140000 برای تماس از سایر خطوط، برای مدیران و کارشناسان سازمان ها و صاحبان کسب و کار در نظر گرفته شده تا از طریق تماس با این شماره‌ها، نام شرکت خود و تعداد افراد شرکت‌کننده در همایش را به ثبت برسانند.

همایش معرفی محصولات و راهکارهای سازمانی ایرانسل همزمان با برپایی نمایشگاه ایران تلکام 2012، در روز چهارشنبه 24 آبان ماه در سالن کنفرانس شماره یک محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

2 در مورد “همایش معرفی راهکارهای سازمانی ایرانسل در تلکام”

  1. اینم یه سوال تقریبا مربوط به موضوع… چرا ایرانسل فناوری وایمکس خودش رو فقط در چند استان بزرگ (تهران-اصفهان-شیراز و …) در اختیار شهروندان گذاشته و بقیه محرومن؟ البته سرویس های این چنینی مثل مبین نت در کل کشور وجود داره اما سرویس دهی ایرانسل به مراتب بهتره و هزینه ی کمتری داره… واقعا گناه بقیه استان ها چیه ؟ (به کدامین گناه ناکرده؟ گناه ما جوونیه؟)

    1. پیمان گل‌کار

      این امر به دلیل قراردادی هست که ایرانسل با رگولاتوری دارد و بدین خاطر تنها مجاز به ارایه وایمکس در چند منطقه محدود است و قرار داد مبین نت به صورت سراسری منعقد شده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH