فیس‌بوک سرویس جدید خود را با نام سیگنال برای خبرنگاران معرفی کرد!

فیس‌بوک یک سرویس جدید را با نام سیگنال (Signal) معرفی کرد. این سرویس رایگان برای روزنامه‌نگاران می‌تواند آخرین اخبار مختلف را در فیس‌بوک و اینستاگرام نمایش دهد. البته این سرویس در حال حاضر تنها در اختیار کاربران دسکتاپ قرار دارد و هدف از ارایه آن نیز دستیابی آسان و سریع‌تر به اخبار است.

Signal-3

این سرویس یک هفته بعد از انتشار اپلیکیشن Mentions منتشر شده و در آن نیز شاهد پروفایل‌های تایید شده برای خبرنگاران و… بودیم که با سرویس‌های فعلی این کمپانی روزنامه‌نگاران دیگر نیازی به مشاهده اخبار مختلف در توئیتر نخواهند داشت و می‌توانند به سادگی محتوای مورد نیاز خود را پیدا کنند و بنابراین شاهد مقالات و برخی وبلاگ‌ها در نتایج سیگنال خواهیم بود.

Signal-1

کاربران از طریق سیگنال می‌توانند به این پی ببرند که افراد معروف با یکدیگر چه مکالماتی داشته‌اند و روند اشتراک گذاری عمومی آن‌ها توسط خبرنگاران چگونه خواهد بود. این سرویس قابلیت جستجو را نیز دارد که از طریق آن می‌توانند مطالب قدیمی‌تر را از سوی صفحات و افراد مختلف بیابند. تمام نتایج جستجو نیز می‌توانند در طبقه بندی‌های متفاوتی جمع آوری شوند تا وی بتواند در موارد بعدی آن‌ها را مطالعه کند.

Signal-2

از طریق سیگنال در اینستاگرام خبرنگاران می‌توانند مطالب خود را بر اساس موقعیت و موضوع مشاهده کنند اما تنها مطالب عمومی برای آن‌ها نمایش داده خواهد شد.

کاربران می‌توانند تمام مطالب فیس‌بوک و اینستاگرام را در سیگنال مشاهده کنند و البته به صورت مستقیم نیز از آن‌ها استفاده نمایند. نکته جالب این است که فیس‌بوک APIهای سیگنال را درج کرده و با کمک آن می‌توان در خبرخوان (feed) و… نیز از آ‌ن‌ها استفاده کرد.

سیگنال در حال حاضر در دسترس است و تمام خبرنگاران می‌توانند از آن استفاده کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH