afrak

به‌روزرسانی اندروید 6.0.1 برای اچ‌تی‌سی A9 منتشر شد

HTC-One-A9-official-imagesMo Versi از مدیران ارشد اچ‌تی‌سی چندی پیش اعلام کرده بود که به‌زودی به‌روزرسانی‌های تازه‌ای برای One M9 و One A9 منتشر خواهد شد، حال این وعده کاملا عملی شده است و A9 اچ‌تی‌سی به‌روزرسانی تازه‌ای را دریافت کرده است. One M9 که هنوز پرچم‌دار این کمپانی لقب دارد، از چهارشنبه هفته گذشته به‌روزرسانی به مارشمالو را دریافت کرد، این به‌روزرسانی در دو نسخه منتشر شد یکی با حجم 99.47 مگابایت و دیگری با حجم بسیار بیشتر 1.21 گیگابایتی.

در حال حاضر کاربران نسخه بدون قرارداد One A9 می‌توانند به‌روزرسانی اندروید 6.0.1 را دریافت کنند، این به‌روزرسانی تمامی ویژگی‌های مارشمالو را در بر دارد، هم‌چنین قابلیتی به‌نام Doze وجود دارد که در هنگام خاموش‌شدن صفحه برنامه‌های درحال اجرا در پس‌زمینه را متوقف می‌کند تا عمر باتری بهبود پیدا کند و زمان استندبای افزایش یابد.

از دیگر ویژگی‌های این به‌روزرسانی می‌توان به قابلیت کنترل سطح دسترسی برنامه‌های مختلف اشاره‌کرد، هم‌چنین تغییراتی در جهت بهبود کارایی Google Now انجام گرفته است، در اندروید 6.0.1 کاربران به بیش از 200 اموجی دسترسی دارند و شماری از باگ‌های مارشمالو رفع شده‌است.

نکته جالب این به‌روزرسانی سرعت آماده‌کردن اندروید 6.0.1 توسط اچ‌تی‌سی است، که تنها 15 روز بعد از دریافت این نسخه توسط نکسوس برای A9 منتشر گردید.

اگر قصد دارید One A9 خود را به‌روزرسانی کنید در ابتدا مطمئن شوید که به یک شبکه وا‌ی‌فای قدرتمند متصل هستید و حتما در حین انجام پروسه شارژ باتری بیش از 50 درصد باشد.

نمایش نظرات (1)
تسکو