pishgaman

ماشین ظرف شویی سامسونگ DMT800RHS

800_side_open_s

طراحی دکمه‌های این وسیله به ترتیبی است که ظاهر بسیار ساده ای به آن داده است و در نظر اول تقریبا چیزی از جای صفحه نمایش و دکمه‌های کنترل دیده نمی‌شود.

امروزه ساخت وسایلی که احساس سادگی در دستگاه را به بیننده می‌دهد طرفداران زیادی دارد ولی به محض پر و روشن شدن دستگاه با چندین دکمه کنترل روبرو می‌شویم که روی صفحه نمایش تک رنگ به صورت لمسی انتخاب می‌شود تا پس از چند دقیقه ظروف را بسیار تمیز تحویل شما بدهد. المنت آب گرم کن داخل این وسیله که خود آپشن مهمی است بخشی با استقرار در قسمت پشتی و بخشی با شیشه طرح دار تیره رنگ جلوی دستگاه از نظر مخفی شده است که فضای بیشتر و ظاهر مرتب‌تری برای داخل آن ایجاد می‌کند. از طرفی سروصدای این وسیله هم فقط 49 دسی بل است که نسبتا کم بوده و آزاری برای گوش‌های خانمی که در آشپزخانه مشغول کار است به همراه ندارد. یک موسیقی ملایم می‌تواند به خوبی صدای آن را کاملا پوشش بدهد.علاوه بر زیبایی و شش حالت مختلف شستشو برای انواع ظروف و ابزارهای آشپزخانه، مصرف کم انرژی هم عنصر متمایزکننده این محصول از رقبای مشابه در بازار است. اگر به هر دلیلی مایلید ماشین ظرف شویی خود را با مورد بهتری تعویض کنید، این وسیله را هم در نظر داشته باشید.

چهارده سرویس پنج قطعه‌ای به هر ترتیی که قرار بدهید در آن جا می‌گیرد و ظروف شیشه‌ای را به شکل واقعا قابل قبولی تمیز می‌شوید. علاوه بر این که ظرف‌های بزرگ در آن جا می‌گیرد با امکان شستشوی خوب ظرف‌های شیشه‌ای جلوی استفاده از ظرف‌های غذا را می گیرد که خود عنصر مهمی در حفاظت از محیط زیست ماست.

[divide style=”2″]

راستی، اگر فناوری اطلاعات در زندگی‌تون اهمیت زیادی داره، پیشنهاد می‌کنم تولبار آی‌تی را حتما نصب کنید: [نصب تولبار]

2 در مورد “ماشین ظرف شویی سامسونگ DMT800RHS”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا