سایبروم از تجهیزات جدید شبکه خود رونمایی کرد

NG-(1)سایبروم از تجهیزات مجازی UTM برای VMWare ها و پلتفرم های مجازی رو نمایی کرد.
این UTMها امکاناتی برای امنیت در مرکز داده‌های مجازی-امنیتی یکپارچه برای MSSPها (شرکت‌های ارایه دهنده خدمات امنیتی) و دفاتر مجازی ارایه می دهند.

(ادیسون – نیوجرسی – آمریکا) 4 فوریه 2013
سایبروم، بزرگترین شرکت تولید تجهیزات امنیتی شبکه، تولید تجهیزات مدیریت متمرکز تهدیدات (UTM) مجازی خود را اعلام کرد که به سخت‌افزارهای موجود UTM آن اضافه می‌گردد. با تولید این سری جدید، سایبروم به شرکت‌ها و موسسات امکان می‌دهد تا کنترل امنیت زیرساخت‌ها را، با دادن امکان انتخاب بین محیط‌های انفرادی و یا ترکیب محیط‌های فیزیکی و مجازی، بدون نگرانی از امنیت شبکه، خود بر عهده بگیرند.

MSSPهایی که مدیریت امنیت چندین مشتری را بر عهده دارند، با شرکت‌ها و سناریوهای مختلفی روبرو می‌شوند که پلتفرم‌های مجازی مختلفی دارند. UTMهای مجازی سایبروم به MSSPها کنترل کامل امنیت زیر ساخت‌ها را با پشتیبانی کامل از پلتفرم‌های مجازی مثل VMWare و Hyper-V ارایه می‌دهد.
با ارایه سیستم Licensing ساده، به روز رسانی مدل‌ها و اشتراک‌ها، چالش MSSPها برای اضافه کردن تجهیزات برای مشتریان در صورت نیاز کاهش می‌یابد. با تولید UTM های مجازی برای امنیت کامل شبکه در محیط های مجازی، MSSP ها می توانند راه حل امنیتی کاملی را با کنسول مرکزی مجازی سایبروم برای مدریت متمرکز امنیت و نرم افزار iView سایبروم برای گزارش گیری و ثبت اتفاقات به مشتری ها ارائه دهند.
تجهازات UTM مجازی سایبروم، امنیت دفاتر کاری مجازی و شبکه های BYOD (شبکه هایی که در آن، کارمندان خود کامپیوتر یا تجهیزات خود را می آورند تا از امکانات شبکه استفاده کنند) را که نیاز به وسایل متعدد در طیف وسیعی از سیستم های عامل و نقاط جغرافیایی مختلف، که توسط کارمندان فراهم می شوند تا از منابع شبکه استفاده کنند، را فراهم میکند. کمبود امنیت این وسایل، مخصوصا تجهیزات شخصی کارمندان، ریسک تهدیدات امنیتی در شبکه های مجازی را بالا می برد. کنترل دسترسی مبتنی بر کاربر نقشی حیاتی در این محیط ها دارد. سیاست ها و قوانین امنیت مبتنی-بر-هویت لایه 8 سایبروم بر تصدیق هویت کاربر، اجازه اجرای سرویس ها و گزارش گیری (AAA) امنیت و امکان کنترل بر کاربران در دسترسی به منابع شبکه را تامین می کند.

UTM هاس مجازی سایبروم، امنیت مرکز داده های مجازی را که همیشه تحت مهندسی برای تولید توان های محاسباتی بالاتر با زیر ساختهای سروری فیزیکی موجود هستند، تامین می کند. در حالیکه مجازی سازی مرکز داده ها باعث افزایش بهره وری، و کاهش پیچیدگی ها و مشکلات زیر ساختها، هزینه های مدیریت، هزینه های انرژی و خنک سازی می شود، مرکز داده های مجازی مجبور به تکیه بر تجهیزات سخت افزاری امنیت شبکه برای تامین امنیت می شوند. امنیت سایبروم به صورت مجازی نیاز به سخت افزار مخصوص امنیت را برطرف کرده و امکانات امنیتی زیادی متمرکز بر تنها یک وسیله مجازی ارائه می دهد.
آبهیلاش سونوین، معاون ارشد مدیریت کالا سایبروم می گوید: “UTM هاس مجازی سایبروم، امنیت را برای مرکز داده های مجازی و امنیت مبتنی-بر-هویت لایه 8 را برای دفاتر مجازی ارائه می دهد و از پلتفرمهای گوناگون مجازی سازی و مقیاس پذیری (scaling) ساده برای امنیت یکپارچه برای MSSP ها و شرکتهای امنیتی پشتیبانی می کند. مدل licensing باعث انعطاف پذیری در تخصیص vCPU در UTM های مجازی سایبروم بنا بر نیاز موسسات می گردد. این امکان، به همراه پشتیبانی از پلتفرم های مجازی گوناگون و امکان ارتقا به مدلهای UTM مجازی بالاتر، کنترل کامل امنیت زیر ساختها را به موسسات و شرکها ارائه می دهد.

با قابلیت بررسی تمامی ترافیک در محیط مجازی و امکانات امنیتی متمرکز در یک وسیله مجازی، UTM مجازی سایبروم از شبکه های مجازی در مقابل حمله ها به کنسول مدیریت Hypervisor،
Hypervisor & Guest OS، نرم افزارهای مجازی روی وب و سرورها محافظت کرده و به شرکتها اجازه می دهد تا شبکه های غیر قابل نفوذ (Zero Trust Network) ایجاد کنند. UTM های مجازی امکانات امنیتی مختلفی مانند فایروال، VPN، آنتی-اسپم، انتی-ویروس، IPS، WAF، فیلتر کردن وب و نرم افزارها، مدیریت پهنای باند و غیره را در یک وسیله فراهم کرده و محیط های مجازی را به اندازه زیر ساختهای فیزیکی ایمن می کند.

سایبروم راه حل امنیتی مجازی کاملی را به شرکتها از طریق UTM مجازی سایبروم، کنسول مرکزی مجازی سایبروم، و نرم افزار ثبت وقایع و گزارش گیری iView سایبروم ارائه می دهد. این سیستم از پلتفرم های مجازی مختلف شامل ESX/ESXi، ایستگاه های کاری و پلتفرم های VMWare و Hyper-V پشتیبانی می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH