دیزنی اپلیکیشن پیام‌رسان Disney Mix را برای کودکان عرضه کرد

دیزنی اپلیکیشن پیام رسان Disney Mix را برای کودکان عرضه کرد. با این اپلیکیشن والدین نگرانی کمتری از استفاده کودکانشان از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان دارند. چالش اصلی دیزنی ساخت اپلیکیشنی امن بود، که زیاد شبیه به میکی ماوس نباشد.

برای ثبت نام در Disney Mix باید ۱۳ ساله و یا بزرگ‌تر باشید و پیام‌ها در صورتی منتقل می‌شوند که دو نفر با درخواست دوستی یکدیگر موافقت کرده باشند. سه قانون در این اپلیکیشن وجود دارد. کاربران باید به یکدیگر احترام بگذارند، زبان آنها باید پاک باشد و کاربران باید امن بمانند. برای اجرای مورد آخر، دیزنی توصیه می‌کند که کاربران از اشتراک جزییات زندگی خود، خودداری کنند. این بدین معناست که کاربران نباید شماره تلفن، آدرس و اسم واقعی خود را به اشتراک بگذارند. فیلترهایی مخصوص کلمات نامناسب را فیلتر می‌کنند و در برخی موارد حتی اطلاعات شخصی نیز مسدود می‌شوند.

اگر صحبت به موضوعات نامناسب برسد، کاربران می‌توانند با زدن دکمه سوت، موضوع را به مسئولان دیزنی اطلاع دهند و خاطیان موقتا یا همیشه از فعالیت منع می‌شوند. در حال حاضر، عکس‌ها و ویدئوها را نمی‌توان به اشتراک گذاشت، اما دیزنی قول داده که این قابلیت را در آینده اضافه کند. این کار ممکن است ریسک زیادی داشته باشد و شرکت‌ها باید تمام توان خود را به کار ببرند تا کودکان از تصاویر نامناسب مصون بمانند.

علاوه بر چت، Disney Mix به کاربران اجازه می‌دهد که اخبار، تصاویر و ویدئوهایی از کانال دیزنی دریافت کنند. اپلیکیشن دارای استیکرهایی است که کودکان می‌توانند برای والدین خود بفرستند. بازی‌های تعاملی نیز به این مجموعه اضافه کنید. دیزنی می‌گوید:

Disney Mix یک اپلیکیشن پیام‌رسان مجانی است که به شما اجازه می‌دهد چت کنید، مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید یا با دوستان‌تان بازی کنید.

با همه این تدابیر امنیتی برای کودکان، هیچ چیز ۱۰۰ درصد امن نیست. بنابراین Disney Mix نیاز به مشارکت والدین دارد تا بتوانند ببینند که فرزاندانشان با چه کسانی در تماس هستند.

1 دیدگاه
  1. soulage می گوید

    چه ایده خلاقانه ای…میتونه پیام رسان خوبی باشه

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم