​ چیلیوری، فراتر از یک سرویس آنلاین معمولی

در این روز‌ها که از هر سرویسی حداقل یک نسخه آنلاین هم وجود دارد و در میان بازیکنان این عرصه که با ایجاد برخی جذابیت‌های کاذب به دنبال منافع کوتاه‌مدت‌ هستند، گروهی وجود دارند که ورای این بازی‌ها، با اهدافی بلند‌مدت به رابطه‌ای بُرد- بُرد با مشتری می‌اندیشند. چیلیوری، وبسایت سفارش آنلاین غذا یکی از آن‌هاست.

چیلیوری که هنوز چند ماهی به یک‌سالگی‌اش مانده، یک سرویس جدید به خدماتش اضافه کرده که در واقع گارانتی و تضمینی برای یک سرویس خوب است.

از مزایای سفارش آنلاین غذا در همه‌ جای دنیا می‌توان به جست و جوی راحت‌تر، انتخاب بهتر از منوی به‌روز و عکس‌دار رستوران‌ها و خواندن کامنت‌های دیگران و البته سفارش سریع‌تر و پرداخت آنلاین اشاره کرد. حالا چیلیوری علاوه بر تمام این‌ها، مزیت دیگری را به نام “گارانچی” به خدماتش اضافه کرده.

“گارانچی” یا همان گارانتی چیلیوری تضمین می‌کند که اگر غذا دیرتر از زمان اعلام شده به‌دست شما رسید، کل هزینه‌ای که پرداخت کردید به حساب‌تان بر‌می‌گردد.

درمورد “گارانچی” از مدیر بازاریابی چیلیوری، راشا شیدماهر پرسیدیم. او معتقد است چیزی‌ که چیلیوری را در این مدتِ کوتاه به این سطح از موفقیت رسانده، تمرکز همیشگی روی رضایت مشتری و هدف قرار‌دادن یک نتیجه‌ی همه بُرد است.

chilivery

او اضافه می‌کند که ما هر روز به‌دنبال ایده‌های جدید هستیم تا همین سرویس ساده و جاافتاده را به شکل راحت‌تر و با کیفیت بالاتر و جلب اعتماد بیشتر به مخاطبان‌مان ارایه کنیم. نکته‌ی مثبت ماجرا این است که این هدف در تمام گروه چیلیوری از ابتدا نهادینه شده و یاد گرفتیم که خودمان را جای مشتری سفارش آنلاین غذا بگذاریم و از دید او نگاه کنیم. یکی از تمایزهای ما در بازار سفارش غذا در ایران، امکان سفارش زودهنگام یا همان  pre-orderاست که باعث صرفه‌جویی قابل‌توجهی در زمان می‌شود و از طرفی بسیار مناسب آدم‌های منظم و اهل برنامه‌ریزی است. حالا ما امکان جدیدی به چیلیوری اضافه کردیم که با آن آشنا شدید؛ “گارانچی”، گارانتی کیفیت سرویس‌دهی چیلیوری!

نوآوری‌های چیلیوری در این‌جا هم تمام نمی‌شود و آن‌ها برنامه‌های دیگری هم برای متفاوت و متمایز بودن در میان سرویس‌دهنده‌های دیگر این حوزه دارند. گویا چیلیور‌ها زبان مخصوص‌ به‌خود را دارند و از محتوا و انیمیشن‌هایی خلاقانه برای تبلیغات استفاده می‌کنند و تاکنون کمپین‌هایی متفاوت و پربازخورد برگزار کرده‌اند. از این رو نگاهی به حرکت‌های پررنگ چیلیوری تاکنون ما را مطمئن می‌کند که با گروهی نوآور و حرفه‌ای طرف هستیم که یکی از اصلی‌ترین رسالت‌های آن‌ توجه به مسئولیت‌های اجتماعی‌ است:

– حامی جشنواره “خیریه رعد”

– حامی جشنواره “خیریه پیام امید”

– حامی و همکار در کمپین “مهربانه”

– کمپین‌های “دوستی با زمین” و “با من باش” برای داشتن زمینی سبزتر و پاک‌تر

این‌ها نشان می‌دهد متفاوت بودن برای چیلیوری فقط یک شعار یا ادعا نیست. راشا شیدماهر تاکید می‌کند که این، تازه اول راه است و با این‌که “گارانچی” یک حرکت بزرگ در تضمین کیفیت سرویس، به‌شمار می‌رود اما ما باز هم خبرهای خوبی خواهیم داشت.

برای این‌که با سرویس گارانچی بیشتر آشنا شوید و از آن استفاده کنید سری به این صفحه بزنید.

به‌نظر می‌رسد چاره‌ای نیست جز این‌که بعد از هر بار سفارش غذا با چیلیوری، دست به دعا شویم تا ارسال غذا تاخیر داشته باشد!

پیام بگذارید