اجرا شدن طرح تعویض رایگان باتری آیفون ۶S توسط اپل

اپل برای دومین بار ظرف هفته گذشته، طرح تعمیرات خود را آغاز کرد. اما این‌بار برای تعداد محدودی از آیفون ۶Sها که به طور غیر معمول خاموش می‌شوند. ظاهرا برخی از آیفون‌هایی که در ماه سپتامبر تا اکتبر سال گذشته تولید شده‌اند، مشکل باتری دارند و به همین دلیل، به صورت غیر معمول خاموش می‌شوند.

اگر شما نیز احساس می‌کنید که آیفون ۶Sتان با این مشکل روبرو است، می‌توانید به اپل‌استورها یا نمایندگان مجاز این شرکت مراجعه کرده و در طرح تعویض رایگان باتری دیوایس شرکت کنید. آیفون‌هایی که تحت لایسنس اپراتورها به کاربران واگذار شده‌اند، زیرمجموعه این طرح قرار نمی‌گیرند.

قبل از اینکه برای بهره‌مندی از این طرح به اپل استور مراجعه کنید، اپل از دارندگان آیفون ۶S می‌خواهد تا از اطلاعات خود بک‌آپ گرفته، دیوایس خود را ریست کرده و اطلاعات موجود روی آن را حذف و گزینه Find my iPhone را نیز خاموش کنند. همچنین آیفون‌هایی که قبل یا بعد از بازه زمانی اشاره شده تولید شده‌اند، شامل این طرح رایگان نشده و تعویض باتری این محصولات با هزینه همراه است. اگر به تازگی باتری آیفون خود را تعویض کرده‌اید و دیوایس شما در ماه سپتامبر یا اکتبر سال گذشته تولید شده است، می‌توانید با مراجعه به اپل استورها، هزینه تعمیر خود را دریافت کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 دیدگاه
  1. saeed می گوید

    چشم الان میرم اپل استور دم در کوچمون رایگان عوضش میکنم، توی ایران ک نیست چه فرقی به حال ما میکنه؟

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.