اضافه شدن قابلیت X-Reality در به‌روزرسانی مفهومی جدید سونی اکسپریا ایکس

به‌نظر می‌رسد که سونی در حال عرضه نسخه‌های جدید اکسپریا X کانسپت به صورت هفتگی است. یک هفته پیش، این شرکت ژاپنی حالت جدید دستکش و نسخه جدیدی از برنامه دوربین را برای کاربران این نسخه مفهومی ارایه کرد. امروز یک به‌روزرسانی جدید برای کاربران اکسپریا X عرضه شده که ویژگی X-Reality برای ویدیو را به دستگاه‌های آن‌ها اضافه می‌کند. این قابلیت در دستگاه‌های اکسپریا وجود داشت ولی در نسخه مفهومی خبری از آن نبود.

براساس اعلام سونی، این به‌روزرسانی پشتیبانی از VoLTE را فعال خواهد کرد، این ویژگی به‌علت برخی مشکلات از نسخه قبلی حذف شده بود. اگر شما خواهان استفاده از این سیستم هستید، باید بگوییم که این ویژگی تنها در کشورهای آلمان، اسپانیا و انگلستان فعال است.

علاوه‌بر این، جدیدترین وصله امنیتی ماه مارس در کنار بهبودهایی برای روشنایی تطبیقی نیز در این به‌روزرسانی موجود است. این نسخه شامل رفع مشکل نیز بوده که شامل باگ در زمان ریستارت کردن دستگاه در حالت کم بودن باتری است.

این تمام ویژگی‌ها و بهبودهای موجود در این نسخه بوده، البته ما مطمئن هستیم که نسخه جدید در هفته آینده منتشر می‌گردد. باید منتظر بمانیم و ببینیم که سونی چه ویژگی‌های مثبت دیگری را به نرم‌افزار مفهومی اکسپریا X اضافه خواهد بود.

پیام بگذارید