پرادای ال‌جی با گروه رستاک آمد!

در مراسمی که چهارشنبه شب و در سالن همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار شد، ماناتل به عنوان شریک تجاری جدید شرکت ال‌جی موبایل در ایران معرفی شد و همچنین گوشی زیبای پرادا نیز در معرض دید عموم قرار گفت. این مراسم که با حضور نمایندگان ال‌جی در سراسر ایران و برخی از اصحاب رسانه برگزار شد، فضای صمیمانه‌ای داشت.

در ابتدای این مراسم هیربد جناب زاده، قائم مقام شرکت ال‌جی در طی سخنانی از عزم جدی بخش موبایل ال‌جی برای حضور پر رنگ‌تر در بازار و به واسطه محصولات جدید و بهتر خبر داد. وی با اشاره به پیشتازی ال‌جی در زمینه فناوری‌های جدید و خلاقانه، خاطر نشان کرد که این رویه را در بخش تلفن همراه این شرکت نیز پیاده کرده و بدین خاطر منتظر روزهای روشنی در این بخش هستیم.

در ادامه این سمینار طلایی، از معاونین بازاریابی این شرکت سه محصول جدید پرادا، Optimus LTE و Optimus 4X HD را به حاضرین معرفی کرد و پس از بیان ویژگی‌های هر کدام، ویدئو کلیپ جالبی را نیز از آن پخش نمود. وی درباره پرادا گفت این گوشی با همکاری برند مشهور مد و لباس در ایتالیا طراحی شده و سومین گوشی در این رده است که از پردازنده قدرتمند دو هسته‌ای بهره می‌برد. طلایی در ارتباط با 4X HD نیز تاکید کرد که این گوشی قدرتمند علاوه بر چهار هسته، دارای یک هسته جداگانه نیز است که در پردازش‌های سبک از آن استفاده شده و بدین خاطر عمر باتری بسیار افزایش خواهد یافت.

پس از این صحبت‌ها گروه سنتی رستاک بر روی صحنه آمد و با استقبال پر شور حاضرین، چند کار خود را اجرا کرد. حضور رستاک سبب شد تا همکاری ال‌جی و ماناتل شروع شیرینی داشته باشد.

در حاشیه

مدل‌هایی چون LTE و 4X HD قبل از شروع مراسم در اختیار علاقه‌مندان بود تا از نزدیک با آن‌ها کار کنند.

پرادا گوشی با شکوه ال‌جی، وسایل جانبی شیکی همچون کیف چرمی و هندزفری مخصوص دارد.

این گوشی با استقبال زیاد حاضرین روبرو شد و بسیاری کار کردن با آن را از نزدیک تجربه کردند.

تعداد زیاد میکروفن‌ها از همان ابتدای مراسم، خبر از حضور یک گروه موسیقی برای اجرای برنامه می‌داد.

در بخشی از سمینار، تعدادی از نمایندگان به بالای صحنه رفته و نقش فروشنده را بازی کردند.

مجتبی جباری بازیکن تیم فوتبال استقلال، یکی از مهمانان ویژه این سمینار بود که به پاس حضور وی یک گوشی پرادا به او اهدا شد.

نمایش نظرات (15)