فتوشاپ از سرفیس دایال پشتیبانی می‌کند

حدود یک سال از ارائه سرفیس دایال مایکروسافت زمان می‌گذرد. سرفیس دایال دستگاهی است مناسب برای طراحان که عملکردی شبیه به پالت رنگ دارد و یک ابزار بسیار کاربردی برای طراحان محسوب می‌شود. این ابزار هم‌زمان با رونمایی سرفیس استودیو معرفی شد. یکی از کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای طراحان گرافیک، نرم‌افزار فتوشاپ است که اگر آن را غول شرکت ادوبی بنامیم، حرف بی‌راهی نزده‌ایم. پس از مدت‌ها، ادوبی اعلام کرد که فتوشاپ برای کار با این ابزار بهینه شده و حالا دیگر طراحان می‌توانند از آن در محیط فتوشاپ استفاده کنند.

سرفیس دایال

البته باید به این موضوع اشاره کرد که امکان استفاده از این ابزار در نسخه قبلی فتوشاپ وجود داشت ولی کاربردش محدود بود و کاربران عملیات‌هایی شبیه به زوم اوت و زوم این را با آن انجام می‌دادند. حال سرفیس دایال از بسیاری از امکانات پیشرفته فتوشاپ پشتیبانی می‌کند.

طراحان می‌توانند با استفاده از این ابزار، از براش یا قلم‌مو فتوشاپ استفاده کنند، هر منو به‌صورت جداگانه قابلیت اجرا دارد و کاربران می‌توانند opacity ،size و flow را تنظیم کنند.

با این حرکت، استقبال طراحان از ابزار سرفیس دایال بیشتر می‌شود. مایکروسافت هم‌چنین اعلام کرده که سرفیس بوک 2 در ماه نوامبر عرضه می‌شود.

  
4 دیدگاه
 1. اشکان موسوی می گوید

  چه ابزار خوبیه کار با فتوشاپ خیلی راحت تر کرده

 2. Maahdi2000 می گوید

  چه جالب

 3. Arta20 می گوید

  .سرفیس واقعا عالیه هیچ شرکتی نمیتونه مثل اینو بزنه

 4. ازاده می گوید

  من کارم همش با فتوشاپه اگه سرفیس بگیرم عالی میشه

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم