nik

عرضه نسخه پیش‌نمایش اندروید 8.1 برای گوشی‌های هوشمند نکسوس و پیکسل

گوگل به‌روزرسانی مهمی برای پیکسل‌ها و نکسوس‌ها عرضه کرد. نسخه اندروید 8.1 اوریو در حالت پیش‌نمایش قرار دارد و منجر به فعال شدن پردازنده Pixel Visual Core در پیکسل 2 و پیکسل 2 XL می‌شود. نسخه پیش‌نمایش اندروید 8.1 اوریو در حال حاضر برای گوشی‌های نکسوس 6P، نکسوس 5X، پیکسل XL، پیکسل 2، پیکسل 2 XL و پیکسل سی در دسترس است.

برای دانلود این به‌روزرسانی می‌توانید سری به Android Beta Program بزنید، فریمور به‌روزرسانی را دانلود کرده و به‌صورت دستی بر روی گوشی خود فلش کنید.

به‌روزرسانی نسخه پیش‌نمایش اندروید 8.1 در اواخر نوامبر عرضه می‌شود و انتظار می‌رود نسخه نهایی اندروید 8.1 در ماه نوامبر به دست علاقه‌مندان برسد.

و اما چه قابلیت‌هایی در اندروید پیش‌نمایش 8.1 به گوشی هوشمند اضافه می‌شود؟ اولین قابلیت فعال شدن پردازنده کمکی Pixel Visual Core برای اسمارت‌فون‌های پیکسل 2 و پیکسل 2 XL است. API جدید به کاربران این امکان را می‌دهد که براساس رنگ والپیپر، ظاهر و فضای داخلی اپلیکیشن را تغییر دهند.

صدای نوتیفیکیشن در هر ثانیه فقط یک‌بار به صدا درمی‌آید و صدای نوتیفیکیشن باعث آزار کاربر نمی‌شود. عملکرد گوشی با رم بهبود پیدا کرده و در صورت پر شدن گوشی از اطلاعات، سیستم امنیتی به‌صورت خودکار فعال می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.