جاباما از سرویس رزرو آنلاین هتل‌های خارجی برای ایرانیان رونمایی کرد

صبح امروز سایت جاباما که یکی از سایت‌های فعال و پیشرو در زمینه‌ رزرو هتل‌های داخلی و خارجی است، طی نشستی از محصول تازه خود رونمایی کرد.

در این نشست که با حضور مدیران این سایت برگزار شد، جاباما از آخرین محصول خود که رزرو آنلاین هتل‌های سراسر دنیا است پرده برداشت.

جاباما که عمر فعالیت آن هنوز به دو سال نرسیده، توانسته از تجربه موفق خود در رزرو هتل‌های داخلی بهره ببرد و این‌بار محصولی را در حوزه رزرو خارجی به بازار ارائه کند. پیش از این مسافران مقاصد خارجی هتل خود را از آژانس‌های مسافرتی و به صورت حضوری رزرو می‌کردند.

در محصول جدید این سایت، امکان رزرو بیش از ۲۲۰ هزار هتل در بیش از ۱۷۰ کشور در سراسر دنیا فراهم شده است.

مدیران این شرکت از قیمت پایین‌تر سایت جاباما در مقایسه با سایر سایت‌های داخلی و خارجی فعال در این حوزه خبر می‌دهند.

علاوه بر این، جاباما با تسهیل شیوه پرداخت توانسته این امکان را فراهم کند که مسافران سفرهای خارجی بتوانند هتل خود را به هر مقصدی در دنیا، بدون نیاز به کارت‌های پرداخت خارجی و تنها با استفاده از کارت شتاب و بصورت ریالی پرداخت کنند.

علاوه بر این، امکان فیلتر نتایج جست‌وجو بر اساس موقعیت، درجه هتل، قیمت، انواع امکانات رفاهی هتل همچون استخر، سالن ورزش، تحویل‌‌دار چندزبانه، ترانسفر و… جود دارد.

یکی از دغدغه‌های بسیاری از مسافران در برنامه‌ریزی سفرهای خارجی عدم داشتن دسترسی به رزرو این هتل‌ها بود، زیرا نبود امکان پرداخت با کارت‌های خارجی و دسترسی آژانس‌های فروش حضوری به تعداد محدودی از هتل‌ها در تنها تعداد محدودی از مقاصد فرآیند را دشوار کرده بود.

سایت‌ جاباما به آدرس www.jabama.ir توانسته در مدتی کوتاه سهم قابل توجهی از بازار گردشگری آنلاین را کسب کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 دیدگاه
  1. Naser می گوید

    خیلی خوب میشه ک اینجوری

  2. Nazanin می گوید

    بسیار عالی

  3. محمد حیدری می گوید

    چقدر خوب

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.