شرکت اپل از تاخیر در عرضه اسپیکرهای هوم‌پاد خود احساس نارضایتی می‌کند

همان‌طور که احتمالا شنیده‌اید، قرار بود اسپیکرهای هوم‌پاد شرکت اپل طی سال جاری به بازار عرضه شوند؛ اما بعدها اپل تایید کرد که عرضه این اسپیکر با تاخیر، به سال 2018 موکول شده است. این موضوع شدیدا مایه تاسف است؛ زیرا اطمینان داریم که افراد بسیاری انتظار داشتند که این گجت را طی ایام تعطیلات در اختیار داشته باشند. اکنون می‌دانیم که اپل نیز نسبت به این مسئله احساس ناخوشایندی دارد.

طی گفتگویی با وب‌سایت Bright.nl، فیل شیلر از شرکت اپل اظهار کرد:

ما احساس بدی داریم؛ زیرا قادر به عرضه هوم‌پاد برای ایام تعطیلات نیستیم. به منظور تولید صحیح این محصول، قصد داریم که مدتی مهلت بگیریم تا در زمان عرضه آن از عملکرد فوق‌العاده‌اش مطمئن باشیم. ما به زمان بیش‌تری نیاز داریم تا هوم‌پاد را به شکلی درست تولید کنیم.

شیلر در ادامه پیرامون طرح اپل برای هوم‌پاد و چگونگی سازگاری آن با سایر محصولات و خدمات این کمپانی توضیحاتی ارائه کرد.

بر اساس اظهارات شیلر، “این دستگاه دارای یک هاب داخلی خانگی است؛ لذا اگر یک هوم‌پاد داشته باشید، به لطف این گجت اکنون می‌توانید به کلیه وسایل و لوازم خانگی خود از خارج منزل دسترسی داشته باشید. این دستگاه می‌تواند نقشی شبیه به یک اپل تی‌وی را نیز بازی کند. هوم‌پاد به منظور کنترل کلیه دستگاه‌های موجود در منزل شما با سیری یکپارچه می‌شود. چشم‌انداز ما این است که شما می‌توانید داخل یک اتاق قدم بزنید؛ هوم‌پاد در آن‌جا حاضر است و دقیقا می‌توانید به این دستگاه بگویید که چراغ‌ها را روشن کند، پرده‌ها را بکشد و هر کاری که مایل به انجام آن باشید را برایتان انجام خواهد داد. این موضوع نقش بسیار مهمی را برای اپل در زمینه خانه‌های هوشمند آینده ایفا می‌کند.”

متاسفانه، شیلر تاریخ مشخصی را برای عرضه هوم‌پاد اعلام نکرد. تمام آن چیزی که تا این لحظه می‌دانیم این بوده که گجت مذکور تا انتهای سال 2018 می‌تواند به بازار عرضه شود؛ هرچند که امیدواریم این‌طور نباشد. در هر صورت، چشم‌ به‌راه عرضه هوم‌پاد می‌مانیم. احتمالا در آینده اخبار بیش‌تری در این زمینه منتشر خواهد شد.

6 در مورد “شرکت اپل از تاخیر در عرضه اسپیکرهای هوم‌پاد خود احساس نارضایتی می‌کند”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH