فناوری فیس آی‌دی محبوب‌ترین ویژگی آی‌فون X در میان مشتریان است

زمانی‌که کمپانی اپل خبر عدم وجود اسکنر اثر انگشت در گوشی آی‌فون X و بهره‌گیری این اسمارت‌فون از فناوری تشخیص چهره در قالب سیستم فیس آی‌دی را اعلام کرد، این موضوع باعث ایجاد موج خبری بزرگی شد. بدیهی است که بسیاری از افراد در این زمینه شک و تردید داشتند؛ اما صرف‌نظر از نمونه‌های معدودی که ناشی از نوپایی این ویژگی است، قطعا فیس آی‌دی مطابق با آن‌چه پیش‌تر وعده داده شده بود، عمل می‌کند.

براساس مطالعاتی که اخیرا از سوی موسسه Strategy Analytics اجرا و از سوی وب‌سایت BGR نقل شده است، به‌نظر می‌رسد که فناوری فیس آی‌دی و سیستم دوربین TrueDepth از محبوب‌ترین ویژگی‌ها نزد مشتریان آی‌فون X هستند.

این رو هم بخون:

براساس گزارشات، “ارتقای دوربین سلفی TrueDepth اپل امکان استفاده از ویژگی‌های امنیتی جدید و واقعیت‌افزوده را به ترتیب از طریق فیس آی‌دی و انیموجی‌ها فراهم می‌کند. به‌طور ویژه، احساسات مشتریان پیرامون سیستم فیس آی‌دی بسیار مثبت است.”

این گزارش به نوعی درست است؛ زیرا شاهد آغاز بهره‌برداری بیش‌تر توسعه‌دهندگان از این ویژگی در زمینه تولید گیم و سفارشی‌سازی فریم‌های نمایشی هستیم. تنها می‌توانیم تصور کنیم که اپل با گذر زمان این ویژگی را بهبود خواهد داد تا پروژه فیس آی‌دی را به شکلی مناسب‌تر ادامه دهد. همچنین شنیده می‌شود که اپل به‌صورت بالقوه قصد دارد تا از این قابلیت در آی‌پد نیز استفاده کند؛ اما بایستی منتظر بمانیم و ببینیم که این موضوع حقیقت پیدا خواهد کرد یا خیر.

آیا شما با این گزارش موافق هستید و از نظر شما هم فناوری فیس آی‌دی بهترین ویژگی گوشی آی‌فون X است؟

  
5 دیدگاه
 1. Tida.amiri می گوید

  محبوب ترین ویژگیش درست حسابی کار نمیکنه که چرا الکی محبوب شده

 2. Ahmadreza020 می گوید

  بیچاره ها گوشی های ایفونشون هیچ چیز جزابی براشون نداره به همین چیزا باید دل خوش کنن

 3. Saba.love می گوید

  بهترین ویژگیش نیست از بس امکانات تکراری داشته حالا که یه چیز جدید بهش اضافه شده براشون خیلی جذاب مجبوب شده وگرنه برای اندرویدی ها خیلی عادیه

 4. Sina.so می گوید

  تو چین فک نکنم محبوب ترین باشه چون اونجوری که باید عملکرد خوبی نداشته…ولی بهترین ویژگی ایفون ایکس همین فیس ایدی هست

 5. AliMansori می گوید

  همه دارن میگن چرته و سرعتش خوب نیست خطا زیاد داره بعد میگید محبوبه؟؟ عمرا

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم