گوشی هوشمند اکسون 7 شرکت ZTE در ماه آوریل اندروید اوریو را دریافت می‌کند

شرکت ZTE اوایل این هفته تایید کرد که در آینده به‌روزرسانی اندروید 8.0 را برای صاحبان گوشی هوشمند اکسون 7 عرضه خواهد کرد. در حال حاضر این کمپانی چینی تولید گوشی اکسون 7 را متوقف کرده و این موضوع باعث شکل‌گیری این باور شد که اسمارت‌فون بالارده ZTE در آینده به‌روزرسانی اساسی دیگری از سیستم‌عامل اندروید را دریافت نخواهد کرد.

اطلاعیه شرکت ZTE سورپرایزی عالی برای آن دسته از کاربرانی است که سرمایه اندک خود را برای خریداری پرچم‌دار این کمپانی صرف کرده‌اند. در حال حاضر با توجه به تاریخ دقیق وعده داده شده برای عرضه به‌روزرسانی اندروید 8.0، کامنت‌های مختلفی پیرامون این موضوع در وب‌سایت آلمانی شرکت ZTE مطرح شده است.

ظاهرا اندروید اوریو زودتر از ماه آوریل سال 2018 برای اسمارت‌فون ZTE اکسون 7 عرضه نخواهد شد. سایت آلمانی ZTE همچنین اشاره کرده که این به‌روزرسانی اصطلاحا شامل نسخه اصلی سیستم‌عامل به‌علاوه رابط کاربری است؛ بدین معنا که تولیدکننده چینی هندست احتمالا مایل به دست کشیدن از هرگونه بدافزاری است که جزئی از رابط‌های کاربری پیشین این شرکت بوده است.

یقینا زمانی‌که گوشی اکسون 7 شرکت ZTE به‌روزرسانی اندروید اوریو را دریافت کند، این اسمارت‌فون عمری 2 ساله خواهد داشت و این موضوع فراتر از محدودیت زمانی برای دریافت به‌روزرسانی‌های اساسی سیستم‌عامل اندروید است.

نمایش نظرات (8)