afrak

تست عمر باتری گلکسی S9 و S9 پلاس با نتایجی عجیب منتشر شد

سامسونگ پرچم‌دار جدیدش را رونمایی کرده و باز به صدر خبرها بازگشته است. بررسی‌های زیادی در رابطه با گلکسی‌های جدید منتشرشده و بدون شک این اسمارت فون‌ها، کیفیت خوبی دارند و به معنای واقعی پرچم‌دار هستند.

از قابلیت‌های جدید S9 بگذریم، باید به سراغ مسئله‌ای مهم‌تر در این اسمارت فون اشاره‌کنیم، ظرفیت باتری و عمر آن. آیا باتری S9 از باتری S8 و نوت 8 بهتر است؟ وضعیت این پرچم‌دار نسبت به سایر تلفن‌های بالا رده بازار چگونه است؟

در وب‌سایت فون آرنا، S9 به‌صورت تجربی تست شده است، کاربری به مدت چند روز از آن استفاده کرده و به این موضوع اشاره نموده که اگر از S9 استفاده معمولی و روتین کنید، هر شب باید آن را به شارژ بزنید. S9 با یک‌بار شارژ، یک روز کاری را جواب می‌دهد. اگر از تلفن همراهتان زیاد استفاده نکرده، به‌راحتی می‌توانید دو روز را با یک‌بار شارژ کردن سپری کنید.

نتایج تست عمر باتری

آزمایشی برای مقایسه عمر باتری S9 با سایر پرچم‌داران بازار در کنار گلکسی S8 و نوت 8 صورت گرفته است که نتیجه و مقایسه را در لیست زیر مشاهده می‌کنید:

گلکسی S9 و S9 پلاس

عمر باتری S9 در مقایسه با S8، کمتر است و باتری S8 در آزمایش‌ها بهتر ظاهرشده است، با توجه به اینکه در ساخت S9 از تراشه 10 نانومتری استفاده‌شده است. باتری گلکسی S9 ظرفیت 3000 میلی‌آمپری دارد، درست شبیه به S8. گلکسی S9 پلاس باتری 3500 میلی‌آمپری که ظرفیت باتری این پرچم‌دار هم شبیه به S8 پلاس است.

باتری S9 در مقایسه با پرچم‌داران بازار، امتیاز خوبی به دست نیاورده و بسیاری از پرچم‌داران عمر باتری بیشتری نسبت به S9 دارند. اگر قصد خرید S9 را دارید، حتما این نکته را در نظر داشته باشید.

زمان شارژ شدن

یکی دیگر از نکات قابل‌توجه در مقوله بررسی باتری، مدت‌زمان شارژ شدن آن است. هر دو پرچم‌دار جدید از شارژ سریع و آداپتور شارژ سریع در جعبه برخوردارند. سری قبلی پرچم‌داران سامسونگ هم از این قابلیت برخوردار بودند.

در این بخش مقایسه‌ای برای زمان شارژ شدن گوشی‌های هوشمند مطرح بازار و کهکشانی‌های جدید سامسونگ مطرح‌شده است. در این آزمایش از شارژر اصلی اسمارت فون استفاده‌شده و مدت‌زمان شارژ از صفر تا 100 درصد سنجیده شده است. گلکسی S9 و S8 در مدت‌زمان یک ساعت و 40 دقیقه فول شارژ می‌شوند.

گلکسی S9 و S9 پلاس

گلکسی S9 و S8 از شارژ بی‌سیم بهره برده‌اند. پد شارژ بی‌سیم S9 در جعبه عرضه نمی‌شود و کاربر باید این پد را به‌صورت جداگانه خریداری کند.

گلکسی S9 و S9 پلاس

نمایش نظرات (4)
تسکو