مقایسه ویدیویی باتری سامسونگ گلکسی S9 پلاس با ال‌جی V30 پلاس

یکی از بخش‌های مهم در گوشی‌های هوشمند امروزی، باتری آن است و به‌طور یقین برای هر کاربری نیز بسیار مهم و حیاتی بوده، بدین خاطر سازندگان توجه ویژه‌ای به آن دارند.

حال در این ارتباط به سراغ دو گوشی قدرتمند و به‌روز بازار آمده‌ایم تا ببینیم باتری آن‌ها در مقایسه با یکدیگر چه عملکردی دارند. محصول اول، آخرین پرچم‌دار کمپانی سامسونگ یعنی گلکسی S9 پلاس بوده و دومین گوشی نیز ال‌جی V30 پلاس است که هر دو اسمارت‌فون از نمایشگرهای بزرگ به‌ترتیب ۶.۲ و ۶ اینچی بهره برده و فناوری‌های به‌روزی دارند، به‌طوری‌که در گوشی سامسونگ از Super AMOLED معروف و در ساخته ال‌جی از POLED بهره گرفته شده است.

حجم باتری‌ها نیز به یکدیگر نزدیک بوده و پرچم‌دار سامسونگ از یک نمونه ۳۵۰۰ میلی‌آمپری استفاده می‌کند و این رقم برای گوشی ال‌جی، به ۳۳۰۰ میلی‌آمپر رسیده است.

حال ما تصمیم گرفتیم تا هر دو گوشی را تا انتها شارژ کرده و چندین فیلم سینمایی روز را بر روی آن‌ها ریخته و در حالتی‌که نور نمایشگر در بالاترین میزان خودش قرار دارد، به‌قدری به پخش فیلم بپردازیم تا یکی از این پرچم‌داران از حال برود! مشاهده کلیپ کوتاه زیر به شما نشان می‌دهد که کدام محصول کره‌ای، طاقت بیشتری داشته و فیلم را به مدت زمان طولانی‌تری نمایش می‌دهد.

نمایش نظرات (10)