nik

آپدیت بازی PUBG به مناسبت عبور از 20 میلیون کاربر فعال روزانه منتشر شد!

بازی مبارز ناشناس میدان نبرد (Player Unknown’s Battlegrounds) که به طور اختصاری به نام PUBG شناخته‌ می‌شود، یکی از برترین بازی‌های مدرن است که در اوایل امسال پا به دنیای اندروید گذاشت و از همان ابتدا اقتدار خود را به رخ کشید.

PUBG

هر چه بیشتر از حضور نسخه موبایلی این بازی سبک battle royale می‌گذشت، شایستگی‌های خود را بیش از پیش نمایان می‌ساخت، پشتیبانی فوق‌العاده خوب و به‌روزرسانی‌های به موقع به همراه ویژگی‌های جدید بر جذابیت بازی می‌افزود. اکنون آخرین آپدیت‌ بازی PUBG در دسترس شماست. آیا برای استفاده از سلاح‌های جدید در مبارزات چریکی جنگل آماده‌اید؟ پس خود را به دل دشمن بزنید و برنده چیکن‌دینر‌ها در این پارتی 20 میلیونی باشید.

بیش از 20 میلیون سلحشور در سراسر دنیا به صفوف نبرد پیوسته‌اند!

برای اولین بار از زمان عرضه نسخه موبایلی، تعداد کاربران بازی PUBG از مرز 20 میلیون بازیکن روزانه فعال عبور کرد. در فصل گذشته بیش از یک میلیارد بازی انجام گرفته بود و Tencent این رویداد بزرگ را در یک ویدیو کوتاه به همراه شماره‌‌های محبوب battle royale جشن گرفت. به علاوه رقم 20 میلیون بازیکن روزانه شامل کاربران کشور‌های چین، کره و ژاپن نمی‌شود، در غیر این صورت آمار کلی بازیکنان فعال PUBG بسیار بیشتر از این تعداد خواهد بود.

طی 14 هفته بازی در فصل قبل، تنها 130 بازیکن از مجموع 200 کشور در کل برنده 864425575 چیکن‌دینر شدند! شما در این مدت چند عدد را تصاحب کردید؟ البته همه اخبار در این آمار خلاصه نمی‌شود، در به‌روزرسانی جدید به جز سلاح‌های نو، به نقشه سانهوک (Sanhok Map) نیز مواردی افزوده شده است و آیتم‌های بیشتری که موقع بازی به آن برخورد خواهید کرد. نسخه موبایلی به‌روزرسانی شده با شماره 0.8.0 PUBG مشخص شده و حتی ویژگی‌های اجتماعی تازه‌ای برایش تعریف شده است.

PUBG

پس به یاد داشته باشید برای فعال شدن نقشه سانهوک در موبایل‌تان باید به روزرسانی ماه سپتامبر را نصب کرده باشید. چشم‌انداز ناحیه جنگلی نیز در یک منطقه کوچک بسیار جمع‌و‌جور طراحی شده است و بازیکنان با یک تراکم زیاد در نزدیک یکدیگر مستقر هستند همچنین پدافند‌های آتشین متنوع با دامنه برد‌های مختلف تمام ناحیه را پوشش می‌دهند. بنابراین برای تبدیل شدن به پادشاه جنگل باید از هوش و تاکتیک‌های جدیدی بهره ببرید.

برای ذخیره داده‌های خود نیز نقشه جدید به عنوان یک فایل مجزا از به‌روزرسانی خودکار، در دسترس‌تان است و شما می‌توانید از طریق منوی Matchmaking به آن برسید. در نقشه سانهوک جدید، قابلیت‌های تسلیحاتی و اجتماعی تازه‌ای افزوده شده تا بازیکنان بهتر بتوانند بر روی عملیات‌های تاکتیکی دسته‌جمعی با یکدیگر همکاری داشته باشند. در هر صورت این ویژگی لطف بزرگی برای نفوذی‌ها و خبرچینان است!

در مورد سلاح‌ها و خودرو‌های جدید که به همراه سانهوک پا به دنیای PUBG گذاشته‌اند باید گفت که شما اکنون دست‌باز‌تری برای اجرای تاکتیک‌های نبرد خواهید داشت زیرا منور، QBZ یا همان مسلسل‌های دستی چینی، خودرو‌های عضلانی کلاسیک آمریکایی و خودرو‌های ضدگلوله UAZ‌ روسی نیز به زراد‌خانه شما افزوده شده است.

PUBG

در این به‌روزرسانی از اقدامات ضدجاسوسی و ضد تقلب نیز غافل نبوده‌اند و توانسته‌اند توانایی‌های مبارزه با تقلب را بهبود دهند و وظایف گزارش‌نویسی جدید در حالت ناظر (Spectator Mode) به همراه بخش اطلاعات پایه‌ای و نتایج تقویت شده است. اطلاعات فصلی شامل عناوین، بالاترین رتبه کسب شده و دیگر موارد، اکنون در یک جدول به صورت کامل به نمایش گذاشته می‌شود.

در بخش گیم‌پلی نیز پیشرفت‌هایی به چشم می‌خورد، در سیستم چت کردن، رتبه‌بندی قبیله‌ها، آیتم‌ها و اقلامی که از آسمان می‌ریزد (Airdrop items)، لیست دوستان و برخی موارد دیگر بازنگری‌های خوبی انجام شده است. برای اطلاع از جزییات بیشتر این موارد نیز می‌توانید پچ کامل اطلاعات که توسط سایت رسمی بازی منتشر شده است را از این لینک مطالعه نمایید.

در ضمن به یاد داشته باشید این به‌روزرسانی در هر دو سیستم عامل اندروید و iOS هم اکنون به صورت رسمی در دسترس است. با این حال هر چند تیم پشتیبانی نسخه موبایل بازی PUBG اعلام کرده که به روزرسانی بازی در تمام دنیا در اختیار بازیکنان قرار دارد ولی باز هم ممکن است بسته به منطقه زندگی‌تان با تفاوت‌های زمانی در دسترسی به آپدیت بازی روبه‌رو شوید! پس اگر به‌روزرسانی را مشاهده نکردید، کافی است کمی دیگر صبر کنید تا نوبت به شما نیز برسد.

PUBG

خب اگر به‌روزرسانی بازی را انجام داده‌اید خود را آماده پرش با چتر نجات نمایید و سعی کنید از بین 100 نفر گروه خود تنها کسی باشید که زنده خواهد ماند. این بازی تا به امروز برترین بازی سبک battle royale در اندروید بوده است و تجربه فوق‌العاده را برای بازیکنان فراهم آورده، هر چند بازی فورتنایت به سرعت خود را به عنوان رقیبی قدرتمند برای آن مطرح نموده است. در هر حال رقابت بین این دو بازی فوق‌العاده نیز خود به یک چالش دیدنی تبدیل شده است. نظر شما چیست، کدام بازی را بیشتر می‌پسندید؟

منبع androidpit
ممکن است شما دوست داشته باشید
1 دیدگاه
  1. پدرام می گوید

    فعلا که برادران زحمت کش این بازی رو فیلتر کردن . کلا تنها کاری که میشه با اینترنت انجام داد یه گوگل باز کردنه با چارتا سایت داخلی

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.