نمایشگر Flip سامسونگ، دستیار هوشمند جلسه‌های اداری

برخلاف تصور بسیاری، امروزه دیگر محصول شرکت‌ها تنها عامل موثر در جذب مشتری نیست. در واقع تصوری که موسسات از کسب‌وکار خود در ذهن مشتریان می‌سازند تاثیر زیادی در جذب مشتریان بالقوه دارد. یکی از این عوامل، دفتر کار شرکت‌ها، تجهیزات موجود در اتاق‌ها و سالن جلسات و به طور کلی ساختمانی است. فاکتورهایی همچون پاکیزگی محیط دفتر، دکوراسیون و چیدمان وسایل و تجهیزات و دستگا‌ه‌هایی که در اتاق‌ها حضور دارند، همگی به نوعی بازتابنده هویت و اعتبار یک شرکت یا موسسه هستند.

با وجود اینکه تجهیزات مدرن بسیاری در دفاتر اداری دیده می‌شود اما هنوز هم برخی از ابزارهای سنتی در این مکان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله تخته‌های وایت بردی که در زمان نشست‌ها و جلسه‌های کاری برای نوشتن ایده‌ها و طرح‌ها به کار گرفته می‌شود.

تخته جادو

تصور کنید در دفتر خود تخته‌ وایت‌بردی دارید که می‌توانید تمامی مطالب نوشته شده را عینا روی گوشی‌ها و تبلت حاضران در جلسه منتقل ‌کنید، پس از نوشتن مطالب آن را ورق بزنید و صفحه سفید جدیدی داشته باشید و در پایان جلسه هم تمامی ایده‌ها و مطالب را ذخیره کرده تا در جلسه بعدی استفاده کنید.

این لحظات به دنیای آینده دفاتر اداری اختصاص ندارد و چنانچه علاقه‌مند باشید جلسات کاری خود را به محلی برای تعامل مثبت و سازنده تمامی کارمندان خود تبدیل کنید، نمایشگر Flip سامسونگ تمامی ابزارهای لازم را در اختیار شما گذاشته است.

نمایشگر Flip جدیدترین راهکار سامسونگ برای کسب‌وکارهایی است که می‌خواهند فرایند کاری خود را دقیق‌تر، سریع‌تر و هوشمندانه‌تر انجام دهند. Flip نمایشگری ۵۵ اینچی است که با رزولوشن اولترا اچ‌دی (UHD) و در دو حالت عمودی و افقی می‌تواند محتواها را نمایش می‌دهد. قلم دیجیتالی این نمایشگر اجازه می‌دهد تا ۴ نفر از حاضران در جلسه به طور همزمان ایده‌ها و مطالب خود را ثبت کنند. طراحی انعطاف‌پذیر پایه نمایشگر موجب شده تا نوشتن بر روی Flip به اندازه تخته وایت‌برد راحت باشد. همچنین به کمک قابلیت نصب روی دیوار، این نمایشگر را می‌توان در هر مکانی قرار داد.

طوفان ایده‌ها

جلسه‌های اداری معمولا میزبان تعداد زیادی از کارمندان است که هر کدام با مشتی از ایده‌ها، پیشنهادات و راهکارهای خاص خود به سالن جلسه می‌آیند. ایده‌هایی که در برخی از مواقع به دلیل نبود تجهیزات لازم و فضای نامناسب جلسات هیچ وقت مطرح نمی‌شود و یا در زمانی کوتاه به بوته فراموشی سپرده می‌شود.

در جایی که تعداد زیادی از افراد با نظرات متنوع دور یک میز می‌نشینند، اگر از روش‌های سنتی برای طرح و ثبت ایده‌ها استفاده شود، هر لحظه این امکان وجود دارد تا به بخشی از افراد کم‌توجهی شود و بعضی از ایده‌ها در هیاهوی صداهای زیاد گم شود.

بهره‌ بردن از ابزارهای مدرنی همچون نمایشگر Flip سامسونگ این مزیت را دارد که تمامی حاضران در فضایی یکسان با یکدیگر تعامل کنند و ایده‌های خود را به اشتراک بگذارند. این نمایشگر قابلیت اتصال به لپ‌تاپ، کامپیوترهای اداری، موبایل، تبلت و حافظه‌های USB را دارد که به کمک آن می‌توان تمامی اسناد و مدارک اداری را در قالب فرمت‌های ورد، پاورپوینت و اکسل نمایش داد.

منشی خوش حافظه

یکی از چالش‌های عمده جلسه‌ها و نشست‌های اداری پیگیری برنامه‌ها و ایده‌های طرح شده است. در بیشتر مواقع این ایده‌ها در جلسه‌های بعدی هم تکرار می‌شود بدون اینکه فعالیت خاصی صورت گرفته باشد. در این مواقع داشتن یک دستیار خوش حافظه که به مدیران جلسه چنین موضوعی را یادآوری کند و با دقتی مثال زدنی تمامی مباحث مطرح شده در جلسه‌ها را به ثبت برساند، ضروری است.

نمایشگر Flip سامسونگ همان دستیار هوشمندی است که این کارها را به خوبی انجام می‌دهد. تمامی اطلاعات نوشته شده بر روی این نمایشگر در یک دیتابیس مرکزی ذخیره می‌شود، این اطلاعات به کمک برنامه‌ امنیتی این دستگاه حفاظت می‌شود و تنها کاربران تایید شده به آنها دسترسی دارند.

ضمن اینکه به کمک قابلیت‌های گسترده نمایشگر Flip می‌توان پس از پایان نشست تمامی ایده‌ها و مطالب نوشته شده بر روی نمایشگر را با دیگر حاضران در جلسه به اشتراک گذاشت. اشتراک از طریق ایمیل، ثبت در حافظه‌های خارجی مانند یو‌اس‌بی و هارد و چاپ کاغذی مطالب، شیوه‌هایی است که در اختیار کاربران گذاشته شده است.

نمایشگر Flip سامسونگ با طراحی مناسب بدنه و تجهیز به قابلیت‌های کاربردی و متنوع علاوه بر اینکه فضایی مدرن را به اتاق‌های جلسه می‌بخشد، تمامی امور مربوط به نمایش، ثبت و ذخیره اطلاعات و ایده‌ها را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.

پیام بگذارید