afrak

رویداد “قدم‌های پر جایزه” برگزار شد

رویداد “قدم‌های پرجایزه!” از سوی بخش موبایل و تجهیزات مصرفی هوآوی در باشگاه انقلاب تهران برگزار شد.

در این رویداد که با حمایت چندین رسانه معتبر در حوزه فناوری و اخبار برگزار شد، 30 نفر از برگزیدگان این رویداد به باشگاه انقلاب برای فعالیت ورزشی و پیاده‌روی دعوت شدند.

این رویداد در راستای توجه بیشتر به سلامت با بهره‌گیری از ابزارهای تکنولوژیک در چالشی که کاربران را تشویق به پیاده‌روی بیشتر در طول روز می‌کند، برگزار شد. در ابتدای برنامه برگزیدگان با آخرین تکنولوژی‌های شرکت هوآوی آشنا شدند. سپس به هرکدام از برگزیدگان در راستای بهره‌وری بیشتر از فعالیت‌های ورزشی، یک دستبند هوشمند هوآوی هدیه داده شد.

شرکت‌کنندگان این برنامه در جاده سلامت باشگاه انقلاب کنار یکدیگر پیاده روی کردند و  با استفاده از دستبندهای‌شان به اهدافی که برای آن‌ها تعریف شده بود، دست پیدا کردند.

لازم به ذکر است در این رویداد شرکت کنندگان با آخرین گوشی هوآوی در ایران یعنی Huawei nova 3 و Huawei nova 3i آشنا شده و از نزدیک شانس کار با این محصولات را داشتند.Huawei nova 3  و Huawei nova 3i دو گوشی هستند که نسل جوان را به عنوان بازار هدف خود مشخص کرده‌است و از قابلیت‌های جذابی برای این گروه از کاربران بهره می‌برند. از میان آنها می توان به دوربین دو گانه سلفی 24 مگاپیکسلی بی رقیب آن، در بازار گوشی‌های هوشمند اشاره کرد.

هوآوی همواره تلاش دارد که کنار فعالیت‌های تجاری، با توجه به مسئولیت‌های اجتماعی که برای خود در نظر دارد در قالب برنامه‌های مختلف کاربران خود در ارتباط و پذیرای نظرات ارزشمند آنها در حوزه‌های مختلف باشد.

منتظر رویدادهای بعدی هوآوی باشید.

پیام بگذارید
تسکو