انتشار نخستین تصاویر واضح از اسمارت‌فون هواوی نوا 4 با دوربین پشتی سه‌گانه و نمایشگر حفره‌دار

اوایل وقت امروز، سامسونگ طی مراسمی از نخستین اسمارت‌فون مجهز به نمایشگر حفره‌دار در جهان با نام گلکسی A8s رونمایی کرد. اما همان‌طور که احتمالا بسیاری از شما می‌دانید، گزینه تولید شده توسط هواوی نیز در آینده‌ای نه‌چندان دور عرضه خواهد شد و تنها یک هفته پیش از معرفی این هندست، نخستین تصاویر واضح هواوی نوا 4 منتشر شده است.

فهرست گواهی رسمی به ثبت رسیده در چین نشان می‌دهد که تصاویر موردنظر نمایانگر وجود حفره کوچکی در گوشه بالایی نمایشگر هستند. هندست مذکور در کناره‌ها و قسمت فوقانی نمایشگر از حواشی باریک هم‌اندازه استفاده می‌کند و پهنای چانه تحتانی گوشی نیز اندکی بیش‌تر است. با این‌حال در یک اقدام نسبتا غیرمنتظره این حواشی به رنگ سفید درآمده‌اند. کمپانی‌ها تدریجا به سمت الگوهای طراحی بدون‌حاشیه حرکت می‌کنند و اکثریت آن‌ها به منظور جلب توجه کم‌تر کاربران و ایجاد ظاهری هماهنگ‌تر در محصول از حواشی مشکی رنگ بهره می‌گیرند. اما در این مورد به‌نظر می‌رسد که هواوی عامدانه قصد داشته تا توجه کاربران را به حواشی باریک هندست خود معطوف نماید.

هواوی نوا 4 همانند اسمارت‌فون P20 پرو مجهز به پیکره‌بندی دوربین سه‌گانه در گوشه بالایی پشت دستگاه است. با این‌حال اکنون انتظار می‌رود که نوا 4 در عوض به‌کارگیری سنسور اصلی 40 مگاپیکسلی از یک حسگر 48 مگاپیکسلی ساخت سونی در پشت هندست رونمایی کند. یک دوربین مونوکروم و یک لنز تله‌فوتو نیز احتمالا این دوربین را همراهی خواهند کرد. بر اساس پیش‌بینی‌های فعلی در روز 17 دسامبر از اسمارت‌فون نوا 4 رسما رونمایی می‌شود. عرضه اولیه این هندست به کشور چین محدود خواهد بود؛ اما با در نظر گرفتن تاریخچه کمپانی انتظار می‌رود که نوا 4 در اوایل سال 2019 روانه بازارهای بین‌المللی شود.

منبع phonearena
  

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم