مشکل جدید گوگل اسیستنت در نشان دادن اعلانات رویدادها

حدود سه سال از آغاز فعالیت رسمی گوگل اسیستنت می‌گذرد و برتری حال حاضر این دستیار هوشمند نسبت به بسیاری از رقبا را می‌توان بزرگ‌ترین دستاورد آن دانست. اما این پیشرفت روزافزون توقعات کاربران را نیز بالا می‌برد و افزایش انتظارها همیشه ادامه کار را برای شرکت‌ها سخت می‌کند.

در چند روز گذشته تعداد زیادی از کاربران مشکل جدیدی از گوگل اسیستنت را در شبکه‌های اجتماعی و صفحات پشتیبانی گوگل منتشر کرده‌اند که در آن آمده است اعلانات مربوط به ریمایندر توسط گوگل اسیستنت نمایش داده نمی‌شود. بسیاری ار کاربران برای یادآوری قرارها و اتفاقات مهم و حتی مصرف داروهای خود از ریمایندر استفاده می‌کنند و در زمان موعد وقتی هشداری از طرف برنامه داده نمی‌شود، تمامی این رویدادها فراموش شده و در نتیجه نارضایتی کاربران را به بار می‌آورد.

البته که عقل سلیم حکم می‌کند در صورت اتکای بیش از حد به این گونه برنامه‌ها، باید از یک هشدار جایگزین در قالب اپلیکیشنی دیگر نیز استفاده شود. در هر صورت این مشکل توسط دارندگان گوشی‌های پیکسل و بسیاری دیگر از اسمارت‌فون‌های اندرویدی دیده شده است. در حالی که برخی نیز اعلام کرده‌اند مشکلی در این خصوص ندارند. اولین گمانه‌زنی‌ها در مورد علت این مشکل، به آخرین نسخه پایدار از اپلیکیشن گوگل ارتباط داده می‌شود و برای حل این مشکل نیز پیشنهاد شده که به نسخه قبلی نرم‌افزار (9.0.5) برگردید.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم