مشکل نمایشگر گلکسی فولد سامسونگ فاش شد

یک هفته‌ای از معرفی گوشی تاشو سامسونگ می‌گذرد اما هنوز خبری از قرار گرفتن گلکسی فولد در اختیار رسانه‌ها برای آزمایش آن نیست. حال تصویری از این گوشی منتشر شده که نشان می‌دهد یک مشکل ساختاری در نمایشگرش وجود دارد.

سامسونگ در مراسم Galaxy Unpacked گوشی تاشو خود را بر روی صحنه آزمایش نکرد، از طریق تماس تصویری توسط فردی دیگر قابلیت‌های گلکسی فولد را به نمایش گذاشت. بعد از حدود یک هفته نیز این کمپانی هیچ نمونه‌ای از گلکسی فولد را به منظور آزمایش بازدید کنندگان و رسانه‌ها در غرفه خود قرار نداده است و نمونه‌های موجود از این گوشی در یک ویترین شیشه‌ای برای نمایش طراحی ظاهری قرار داده شده‌اند.

اکنون تصاویری از Galaxy Fold منتشر شده است که نشان می‌دهد این گوشی همانند میت x با یک باگ بزرگ در نمایشگرش رو به رو است.

اگر به تصاویر منتشر شده از گوشی تاشو هواوی دقت کرده باشید یک برآمدگی بزرگ در میانه نمایشگر 8 اینچی آن وجود دارد و حال شاهد یک شیار (تو رفتگی) در میانه دستگاه تاشو سامسونگ هستیم.

عکس گرفتن از این شیار به علت تدابیر امنیتی و سخت گیرانه سامسونگ بسیار سخت بود و نگهبانان از نزدیک شدن به محفظه‌های نگه‌داری گلکسی فولد و خم شدن و عکس گرفتن از آن‌ها ممناعت می‌کردند. مشخص نیست آیا این سخت‌گیری‌ها صرفا برای محافظت از این هندست بوده یا سامسونگ می‌خواسته واقعیتی را از دید بازدیدکنندگان پنهان کند.

دیدن شیار وسط نمایشگر گلکسی فولد واقعا سخت است اما قطعا وجود دارد. اگر با دقت به عکس نگاه کنید در قسمت پایین گوشی این تو رفتگی را می‌بینید.

دلیل وجود این مشکل در صفحه نمایش این دو گوشی تاشو، مکانیزم تا شدن و مشکلات پیرامون آن است. چیزی که می‌تواند برای گوشی‌های تاشو آینده مزیت حساب شود، ارایه یک دستگاه تاشو با صفحه نمایش تخت خواهد بود.

منبع phonearena
ممکن است شما دوست داشته باشید
1 دیدگاه
  1. علی آقا می گوید

    از همون اول مشخص بود ایده مزخرفیه. معلومه که وقتی چیزی تا میشه یه رد در محل تا میمونه. چهآهن باشه چه پلاستیک و چه کاغذ. ضمن اینکه اگر این مشکل وجود نداشت، اصل ایده گوشی تاشو مسخره بود. معلوم نیست چه مزیتی داره.

    موافقم ۳
    مخالفم ۱

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان