نسل جدید سری G گوشی‌های ال‌جی از 5G پشتیبانی نخواهد کرد!

شرکت ال‌جی از دو پرچم‌دار خود یعنی V50 و G8 رونمایی کرده است. این دو گوشی در بهار در کشور ایالات متحده موجود خواهند بود و طبق مشخصات این دو هندست، آن‌ها مخاطبان مختلف را هدف قرار داده‌اند. LG V50 اولین گوشی این شرکت است که از فناوری 5G بهره می‌برد. اما این کاملا بدیهی است که آخرین گوشی این شرکت نخواهد بود که از این فناوری پشتیبانی می‌کند.

در سوی دیگر، گوشی LG G8 از فناوری 4G LTE پشتیبانی می‌کند اما همان امکانات یک گوشی پرچم‌دار را ارایه می‌دهد. به نظر می‌رسد این روند برای شرکت ال‌جی تغییر نخواهد کرد. طبق خبر AndroidAuthority، شرکت کره‌ای اعلام کرده است که گوشی‌های سری V این شرکت از فناوری 5G پشتیبانی خواهند کرد.

همچنین، سری G این کمپانی محدود به استفاده از 4G LTE خواهند بود. این تصمیمی است که از سوی تیم‌های بازار‌یابی و فروش این شرکت اتخاذ شده است. اگر ال‌جی قصد دارد قیمت این دو سری را در یک رده نگه دارد، انتظار می‌رود خلاقیت‌ها و تصمیم‌های جدیدی که در سری G مشاهده خواهیم کرد در سری V این شرکت وجود نداشته باشد.

با وجود قابلیت 5G بر روی تلفن‌های هوشمند، قطعا مشکلاتی در مورد باتری وجود خواهد داشت. پس افزودن هر گونه توان اضافی به گوشی می‌تواند منجر به مشکلات خیلی بزرگ برای استفاده روزانه شود.

ال‌جی از این مشکل باخبر است و این شرکت قصد دارد اولین گوشی‌های 5G این شرکت بر روی پلتفرمی اجرا شود که بیش از حد توان مصرف نمی‌کند. در نهایت گوشی‌های سری V این شرکت کره‌ای برای این عمل انتخاب شده‌اند.

منبع PhoneArena

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم