امکان پیشنهاد سامسونگ برای تعویض رایگان صفحه‌نمایش به خریداران گوشی تاشو گلکسی فولد

گوشی سامسونگ گلکسی فولد، 1,980 دلار قیمت گذاری شده است. این قیمت برای دستگاهی که هنوز کاملا در بازار آزمایش نشده است و تقاضا برای آن مشخص نیست، قیمت بالاییست. با این حساب به نظر می‌رسد که این بار سامسونگ درخواست زیادی از لحاظ اعتماد و هزینه از کاربرانش دارد.

در حال حاضر دوام این نوع از دستگاه‌ها مشخص نیست. در واقع هنوز معلوم نیست در دنیای واقعی و استفاده روزانه این صفحه‌نمایش تا چه اندازه دوام بیاورد. به گزارش بلومبرگ سامسونگ ممکن است به خریداران گلکسی فولد تعویض رایگان صفحه‌نمایش را پیشنهاد بدهد.

اغلب در صورت شکستن صفحه‌نمایش گوشی‌های معمولی، به غیر از زمانی که تحت بیمه و گارانتی خاص باشند، خریدار ملزم به پرداخت هزینه تعویض صفحه‌نمایش است. اما ممکن است سامسونگ پیشنهاد تعویض رایگان صفحه‌نمایش گلکسی فولد در صورت ترک برداشتن به دلیل تا شدن‌های ممتد را مطرح کند.

هنوز مشخص نیست که آیا این پیشنهاد خارج از زمان انقضای گارانتی و یا در سراسر طول عمر گوشی قابل اجرا هست یا خیر. بنابر آزمایش‌های انجام شده توسط سامسونگ امکان ایجاد یک خطِ‌ تا پس از 10,000 بار تا شدن صفحه وجود دارد. سامسونگ تا زمان عرضه گلکسی فولد برای بهبود این مشکل در تلاش خواهد بود.

منبع ubergizmo
  

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم