سامسونگ گلکسی S10 با نسخه جدیدی از AR Emoji عرضه می‌شود

اگر چه برخی کشتی‌ها شروع به حمل سامسونگ گلکسی S10 به آمریکا کرده‌اند، اما این محصول تا جمعه عرضه نخواهد شد. زمانی که این پرچم‌دار جدید شرکت سامسونگ منتشر شود سورپرایز بزرگی برای دوست‌داران فناوری دارد و از این سورپرایز شگفت زده خواهید شد.

گوشی سامسونگ گلکسی S10 همانند نسخه‌های قبلی پرچم‌داران این شرکت مانند گلکسی S9 / S9+ و نوت ۹ همراه با AR Emoji‌ها عرضه می‌شود. نکته‌ای که AR Emoji‌ها را منحصر به‌فرد می‌کند، تکنولوژی آن‌ها است که به کاربران اجازه می‌دهد آن‌ها را با تمام حرکات طبیعی بدن کنترل کنند.

این راه حل Digital Avatar که توسط DeepMotion توسعه یافته، روی گوشی‌های گلکسی S10 پیاده‌سازی شده است. برخلاف اموجی‌های سه‌بعدی استاندارد که ویژگی‌های از پیش تعیین شده‌ای برای انیمیشن‌ها دارند، اموجی‌های جدید سامسونگ براساس تحرک‌های واقعی کاربر از طریق دوربین گوشی است.

در واقع، این اموجی‌ها رفتار و حرکت‌های دقیق کاربر خود را منتشر خواهند کرد که ساختن آن‌ها یک بازتاب سرگرم‌کننده از شخصیت کاربر‌ها است. اولین مزیت این اموجی‌ها توانایی کاربر برای ساخت اموجی‌ها به‌وسیله حرکت دوربین برای بیان خود به طور کامل است.

دومین مزیت، ارتباط زبان بدن و اموجی‌ها خواهد بود که تا این زمان فقط به حالات چهره و حرکت سر محدود بود. با گوشی گلکسی S10، شما توانایی گرفتن حرکات بدن به‌وسیله دوربین پشت گوشی و حرکات قسمت بالایی بدن به‌وسیله دوربین جلویی گوشی را خواهید داشت.

از آن جایی که این فناوری در پرچم‌دار جدید سامسونگ حضور دارد، شما می‌توانید از این ویژگی زمانی که این گوشی به دستتان رسید، استفاده کنید.

منبع PhoneArena

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم