آی‌پدهای جدید فاقد قابلیت شارژ اینداکتیو برای اپل پنسل خواهند بود

اپل اخیرا مدل‌های جدیدی از آی‌پدها را ارایه کرده است. آی‌پد ایر 10.5 اینچی و آی‌پد مینی 7.9 اینچی ازجمله این مدل‌ها هستند که به عنوان خانواده جدید تبلت‌های پایین‌رده اپل شناخته می‌شوند. با این حال، وجود برخی ویژگی‌ها مانند پشتیبانی از اپل پنسل که مخصوص آی‌پد پرو بود، موجب شده تا بسیاری نگاهی امیدوارانه به محصولات جدید کوپرتینویی‌ها داشته باشند.

در هر صورت، گزارشی به تازگی منتشر شده که در آن آمده است آی‌پدهای جدید اپل قابلیت شارژ اینداکتیو را برای اپل پنسل نخواهند داشت. روش اینداکتیو یا القایی یکی از روش‌های شارژ بی‌سیم است که با معرفی آی‌پد پروها در سال گذشته به صورت رسمی رونمایی شد. در این روش برای شارژ اپل پنسل کافی است آن را به فریم آی‌پد پرو وصل کنید.

بر اساس این گزارش، ظاهرا به کار بردن فناوری گفته شده هزینه زیادی می‌طلبد و در صورت استفاده از آن آی‌پدهای جدید دیگر صفت ارزان‌قیمت را به خود نمی‌گرفتند. با این تفاسیر به نظر می‌رسد برای کار با اپل پنسل بر روی تبلت‌های پایین‌رده اپل، باید به نسل اول این قلم‌ها که با کانکتور Lightning برای شارژ عرضه می‌شد، مراجعه کنید. باید به این نکته نیز اشاره شود که در صورت تهیه اپل پنسل 2، نمی‌توانید آن را با استفاده از آی‌پد شارژ کنید.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم