سامسونگ رسما نام فروشگاه Apps را به Galaxy Store تغییر خواهد داد

فروشگاه برنامه‌های گلکسی را در گوشی سامسونگ خود به یاد دارید؟ بعد از تعویض نام و آیکون آن، سامسونگ رسما اعلام کرده است که نام فروشگاه تم‌ها و والپیپر‌ها با شعار “هر چیزی که دستگاه گلکسی شما نیاز دارد در یک محل جمع شده است.” به Galaxy Store تغییر یافته است.

این تنها راه برای تغییر تم‌ها، والپیپر‌ها و فونت‌های برنامه‌های شماست. شاید این تغییر نیازی برای سامسونگ بوده است. اما اگر گوشی شما آیکون قدیمی این برنامه را نمایش می‌دهد، شما باید قبل از ورود به برنامه آن را آپدیت کنید در غیر این صورت سامسونگ اجازه ورود به برنامه را نخواهد داد.

متاسفانه بعد از آپدیت، هر چه که درون برنامه می‌بینید بسته به کشور شما متغیر است و محصولات هر کشور با کشوری دیگر متفاوت است.

کاربران Galaxy Watch و Samsung Gear می‌توانند برنامه‌ها را مستقیم از طریق گوشی دانلود کنند. زیرا درون برنامه علاوه بر بازی‌ها و دیگر بخش‌های جذاب، بخشی با نام “Watch” برای دانلود و استفاده از برنامه‌ها وجود دارد. در برنامه جدید شما می‌توانید از بخش “AI-Recommended” نیز با پرداخت قیمتی استفاده کنید که ویژگی‌های جذابی برای استفاده در قسمت پنل edge گوشی و استیکر‌های دوربین فراهم می‌کند.

بله حدس شما درست است. همه ویژگی‌های این برنامه رایگان نیست و اگر بخواهید از والپیپر‌هایی استفاده کنید که بتواند سوراخ‌هایی که در دوربین سلفی گلکسی S10 وجود دارد را بپوشاند، بایستی هزینه‌ای را پرداخت کنید. این بخش در برنامه وجود دارد و والپیپر‌ها دارای تنوع زیادی است.

منبع PhoneArena
  

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم