تلگرام طلایی با رفع نواقص به پلی استور و کافه بازار بازگشت + لینک دانلود

یکی از خبرهای داغ چند وقت اخیر مربوط به اعلام جاسوس و مخرب بودن تلگرام طلایی بازمی‌گشت که حتی گوگل پس از اخطار بابت این موضوع، در یکی از اقدام‌های کم نظیر خودش دست به‌کار شده و تلگرام طلایی و هاتگرام را از روی گوشی‌های اندرویدی پاک کرد.

پس از این موضوع حتی امکان نصب مجدد این اپلیکیشن‌ها نیز وجود نداشت تا سرانجام سازندگان تلگرام طلایی تصمیم گرفتند با رفع نواقص موجود یک اپلیکیشن جدید را جایگزین کرده و این بار بدون دریافت هیچ اخطاری، تصب آن توسط کاربران انجام شود.

طبق اعلام رسمی کانال تلگرام طلایی، آخرین نسخه این اپلیکیشن مطابق با استانداردهای گوگل در پلی استور و کافه بازار قرار گرفته است و کاربران قادر به دانلود و نصبش خواهند بود. شما نیز از طریق لینک‌های زیر می‌توانید در صورت تمایل، تلگرام طلایی را نصب و دانلود نمایید تا مجددا تلگرام بدون فیلتر در اختیارتان باشد. البته بایستی منتظر عکس العمل احتمالی تلگرام اصلی نیز باشیم تا ببینیم این نسخه تازه آیا مورد تایید آن‌ها نیز قرار دارد یا نه!

دانلود تلگرام طلایی از پلی استور

دانلود تلگرام طلایی از کافه بازار

  
8 دیدگاه
 1. abolfazl می گوید

  ایرانی جماعت دور زدنو بلده مگه میشه یه نرم افزار جاسوسی دست از کار بکشه اون وقتایی هم تو گوگل بود شناسایی نشده بود الان باید دید بعد یه مدت چجوری میشه گوگل بازم حذفش میکنه یا نه بعدا بهش اعتماد کرد

  ۱۴
  ۳
 2. Hossein می گوید

  به عنوان یه برنامه جدید تو گوگل پلی ثبت شده
  خسته نباشن

  ۷
 3. ale می گوید

  گرگ زاده عاقبت گرگ شود.اینهافکرامروزراکرده بودن به این زودی درست کردن .منتظرباشد.دوباره حذفش کنن .البته استوری وبازار.منبع دزدی وبرنامه های مخرب است .ازخودگوگل دانلودکنید.ببینید.چه میگوید.البته اگرنصب کردوموجودداشت .

  ۶
  ۱
 4. علیرضا می گوید

  هاتگرام چی؟ این کارو نکرده؟

  ۲
  1. هانده می گوید

   سلام دوست گرامی،هاتگرام و طلگرام طلایی هر دو برای یک تولید کننده هستند و هیچ تفاوتی بین سازنده گان این دو برنامه وجود ندارد

   ۱
 5. mostafa می گوید

  چه رپرتاژ آگهی تابلویی
  اینم که حذف کردن

  ۱
 6. https://persian-hair.com/ می گوید

  من شنیدم این با پیروکسی ایران کار میکنه واطلاعات کاربر رو اگر بخواد میدزده و اصلا امن نیست . به نظر من از خود برنامه ی اصلی استفاده کنید با ویلچر شکن . من خودم اینجوری کار میکنم و راحت ترم

 7. شبنم می گوید

  یه سری برای خودشون امروز یه تزی میدن فرداش میبینن به ضررشونه حذفش میکنن! این چه مملکتیه که خودشون بدونه دخالت کاربر تلگرامشو پاک میکنن!اونقدر به این مملکت گند زدن ملتو همه جوره تحت فشارای مالی و غیره قرار دادن حالا یه تلگرام شد ضرر یا جاسوسی! جالب شد! ببین صلاح مملکتو دست چه دزدهایی سپردیم!

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم