فراخوان اپل برای تعویض رایگان باتری مک‌بوک‌های 15 اینچی سال 2015

برخی از مدل‌های مک‌بوک پرو 15 اینچی اپل به دلیل مشکل باتری شامل فراخوان این شرکت شده‌اند. کمپانی اپل به دلیل نگرانی‌های خود درباره گرم شدن بیش از حد باتری این لپ‌تاپ، فراخوانی برای تعویض باتری آن ارسال کرده است. خطر بالقوه باتری مک‌بوک‌های 15 اینچی (پرو) که در فاصله سال‌های 2015 تا 2017 به فروش رسیده‌اند، نگرانی‌هایی برای این شرکت بزرگ آمریکایی و هم‌چنین صاحبان آن به وجود آورد. برخی از کاربران نیز استفاده از مک‌بوک‌های خود را متوقف کرده‌اند.

به گفته اپل، دستگاه‌هایی که از سپتامبر 2015 تا فوریه 2017 به فروش رسیده‌اند، شامل این فراخوان بوده و باید هرچه سریع‌تر برای تعویض رایگان باتری مک‌بوک پرو 15 اینچی خود اقدام کنند.

سایر مک‌بوک‌های 15 اینچی اپل دارای این مشکل نبوده و هیچ نگرانی وجود ندارد. هنوز این شرکت تعداد دقیق دستگاه‌های دارای باتری معیوب را اعلام نکرده است.

برای بررسی این موضوع که آیا مک‌بوک شما نیز دارای این مشکل است یا خیر، با وارد کردن شماره سریال دستگاه خود در این لینک از وضعیت باتری لپ‌تاپ خود آگاه خواهید شد. در صورتی که باتری دستگاه شما معیوب باشد، در قسمت جزییات (Details) سایت مذکور این مشکل به شما اعلام می‌شود.

منبع Ubergizmo
  

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم