فهرست رسمی ابزارهای‌جانبی سامسونگ برای سری گلکسی‌ نوت 10 لو رفت

کمپانی سامسونگ به‌دنبال معرفی گوشی‌های پرچم‌دار جدید خود، فهرستی از کیس‌های رسمی و ابزارهای‌جانبی تولید شده برای گوشی گلکسی جدید را منتشر می‌کند. خرده‌فروشی MobileFun به فهرست رسمی کلیه ابزارهای‌جانبی سامسونگ گلکسی‌نوت 10، قیمت‌گذاری و موجودی آن‌ها جهت عرضه به بازار دست یافته است.

این فهرست به هیچ کیس یا اکسسوری منحصربه‌فردی اشاره نمی‌کند. در واقع کلیه کیس‌های موجود در این فهرست، پیش‌تر نیز رویت شده‌اند؛ با این تفاوت که اکنون مدل‌های مذکور متعلق به اسمارت‌فون جدیدتر سامسونگ هستند.

در این فهرست، 2 دستگاه با عناوین Davinci 1 و Davinci 2 به‌چشم می‌خورند. ظاهرا داوینچی 1 به گلکسی‌نوت 10 و داوینچی 2 به گلکسی‌نوت 10 پرو یا نسخه 5G این هندست اشاره دارد. همچنین بر اساس گمانه‌زنی مطرح شده در این گزارش، نسخه پرو گلکسی‌نوت 10 معادل ورژن 5G این اسمارت‌فون خواهد بود.

چنان‌چه سامسونگ بخواهد گوشی نوت 10 پرو را در 2 ورژن 4G و 5G عرضه نماید؛ در این‌صورت کیس‌های این 2 مدل با یکدیگر قابل‌تعویض خواهند بود.

سامسونگ گلکسی‌نوت 9

فهرست ابزارهای‌جانبی، طیف وسیعی از کیس‌های مختلف را شامل می‌شود. کاورهای LED View، Clear View، کاور LED، کاور چرمی، کاور محافظ ایستاده و کاور سیلیکونی در این فهرست جای دارند. کلیه این کیس‌ها برای هر 2 هندست “داوینچی 1” و “داوینچی 2” و با برچسب قیمتی در بازه 24.99 تا 59.99 پوند عرضه خواهند شد.

این کیس‌ها در رنگ‌های متنوعی نظیر نقره‌ای، صورتی، قرمز، مشکی، سفید و خاکستری تولید می‌شوند. کاورهای چرمی با مدل‌های رنگی منحصربه‌فرد بیش‌تری مانند آبی و شتری عرضه خواهند شد. به منظور مشاهده فهرست کامل اکسسوری‌های رسمی سامسونگ برای هندست‌های سری نوت کافیست به وب‌سایت MobileFun مراجعه نمایید.

بر اساس شایعات، اسمارت‌فون‌های سری گلکسی‌نوت 10 در روز 7 آگوست معرفی خواهند شد.

منبع gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.