پرچم‌دار آینده شرکت ال‌جی احتمالا مجهز به نمایشگر حفره‌دار خواهد بود

در حالی‌که بسیاری از تولیدکنندگان در اسمارت‌فون‌های خود از دوربین سلفی با مکانیسم کشویی، بالارونده یا حتی طراحی نمایشگر حفره‌دار بهره می‌گیرند؛ اما کمپانی ال‌جی به استفاده از ناچ و حواشی باریک‌تر در گوشی‌های خود بسنده نموده است. این رویه احتمالا به‌زودی تغییر می‌کند؛ چرا که شرکت الکترونیکی کره‌ای، پتنت مربوط به طراحی یک گوشی با نمایشگر حفره‌دار را ثبت نموده است.

به گفته وب‌سایت LetsGoDigital، ال‌جی دیسپلی تاییدیه پتنت مربوط به نمایشگری با حفره دایروی‌شکل را در ماه نوامبر 2018 دریافت نموده است. در ماه مارس امسال نیز یک پتنت جدید در دفتر مالکیت معنوی کره به ثبت رسید. این پتنت برای یک گوشی و طراحی نمایشگر آن ارایه شده است. در واقع تاییدیه این پتنت در ماه آوریل 2019 صادر شد و سند مربوطه حتی اپلیکیشن دوربین گوشی را نیز در خود جای داده است.

این گوشی از الگوی ناچ مشابه با نمونه موجود در اسمارت‌فون گلکسی S10 5G بهره گرفته است؛ اما این ناچ در عوض قرارگیری در سمت راست نمایشگر در قسمت میانی آن قرار دارد. این حفره از یک دوربین منفرد به‌همراه حسگرهایی در طرفین آن میزبانی می‌کند. نمایشگر دارای گوشه‌های خمیده است و حواشی اطراف آن نیز باریک بوده و از ضخامت یکسانی برخوردار هستند.

ال‌جی حضور خود در نمایشگاه IFA 2019 در شهر برلین را تایید نموده است. در جریان این نمایشگاه، کمپانی کره‌ای بایستی از حداقل یک گوشی جدید رونمایی کند. هنوز مشخص نیست که آیا گوشی مجهز به این الگوی طراحی در جریان رویداد IFA 2019 معرفی خواهد شد یا خیر. چنین هندستی در صورت عرضه، احتمالا ال‌جی V60 ThinQ نام خواهد داشت.

همچنین بر اساس اطلاعات مطرح شده در یک کلیپ ویدیویی انتظار می‌رود که در جریان برگزاری این رویداد، شرکت ال‌جی از دستگاهی مجهز به نمایشگر دوگانه رونمایی کند. این کمپانی در ماه گذشته، نماد تجاری “LG Folds” را به ثبت رساند. به عقیده برخی کارشناسان، این نماد تجاری به‌عنوان نام رسمی دستگاه نمایش داده شده در تیزر ویدیویی انتخاب خواهد شد.

منبع Gizmochina

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم