اسمارتفون جدید موتورولا با دوربین پاپ‌آپ در راه است

شرکت موتورولا اسمارتفون‌های هوشمند وان ویژن (One Vision) و وان اکشن (One Action) را که از نمایشگرهای حفره‌دار (Punch-Hole) استفاده می‌کنند، معرفی و عرضه کرد. اما اکنون به نظر می‌رسد که این کمپانی هم به فکر بهره‌گیری از صفحه‌نمایش بدون بریدگی (Notchless) افتاده و درحال کار برروی نمایشگری با دوربین پاپ‌آپ است.

هفته گذشته نیز چندین رندر از اسمارتفون ناشناس موتورولا با نمایشگر بدون بریدگی یا حفره منتشر شد و امروز هم تصاویر واقعی و البته احتمالی آن در اختیار ما قرار گرفته است.

در یکی از تصاویر مذکور می‌توان دوربین پاپ‌آپ را مشاهده کرد که از سمت راست بالای صفحه‌نمایش بیرون زده است. در تصویر دوم نیز حاشیه‌های کوچک کنار نمایشگر در طرفین نمایشگر و بالای آن دیده می‌شوند. طبق شایعات، این تلفن از رام سفارشی‌ موتورولا به جای نسخه خام اندروید استفاده می‌کند.

باتوجه به این موضوع می‌توان فهمید که این تلفن به عنوان بخشی از برنامه اندروید وان (Android One) نخواهد بود و حتی احتمال دارد که عضو خانواده سری موتورولا وان نیز نباشد. البته، شرکت موتورولا دیروز در مراسم معرفی اسمارتفون وان زوم اعلام کرد که این تلفن [موتورولا وان زوم] هم از اندروید وان بهره نمی‌برد.

هنوز هیچ جزییاتی در رابطه با مشخصات تلفن ناشناس موتورولا منتشر نشده است، اما انتظار داریم که در هفته‌ها و یا حتی ماه‌های آتی، اطلاعات بیشتری از آن در اختیار ما قرار گیرد.

منبع GSM Arena

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم