چگونه از دیجی‌کالا به‌صورت قسطی خرید کنیم؟

گرانی کالاهای مختلف باعث شده تا خرید قسطی از سایت‌های مختلف مانند دیجی‌کالا تبدیل به یک نیاز اساسی برای مردم گردد. البته تا به‌حال سایت‌های مختلفی این امکان را فراهم کرده بودند ولی حالا روشی به صورت رسمی توسط دیجی‌کالا ارائه شده که آغاز یک دوره جدید برای خرید اینترنتی خواهد بود.

خرید قسطی از دیجی‌کالا شاید خواسته بسیاری از کاربران ایرانی بوده و هست چرا که منبع استخراج قیمت برای آن‌ها، این فروشگاه اینترنتی بوده و به دلیل عدم وجود نقدینگی کافی، امکان خرید از این سایت را نداشتند. این امکان جدید توسط یکی از زیرمجموعه‌های این گروه راه‌اندازی شده و به صورت تخصصی امکانات مربوط به خرید اقساطی را برای مشتریان مهیا می‌کند.

دیجی‌پی نام مجموعه وابسته به گروه دیجی‌کالا است که یک اپلیکیشن مالی بوده و خدمات بانکی مختلفی به مشتریان ارائه می‌کند که حالا برای اولین بار، خرید اعتباری را هم فراهم می‌کند. این امکان برای نخستین بار توسط یک اپلیکیشن مالی ارائه می‌گردد که به نوبه خود اولین امکان خرید اعتباری اینترنتی در ایران نیز محسوب می‌شود.

تاکید بر اولین سیستم خرید اعتباری آنلاین بدین معناست که این نوع از اعتباردهی متفاوت از خرید اقساطی مرسوم بوده و صرفا به اعتباردهی برای مشتریان می‌پردازد و با توجه به گستردگی کار دیجی‌کالا، یک اقدام بسیار متفاوت محسوب می‌گردد.

توجه بفرمایید این امکان هنوز راه‌اندازی نشده ولی به زودی با پوشش‌دهی در شهر تهران آغاز به کار می‌کند. دیجی‌کالا هنوز خبری در رابطه با فعالیت در دیگر شهرها ارائه نکرده ولی جزئیاتی از فعالیت اولیه دیجی‌پی در زمینه فروش اعتباری مشخص شده است که در ادامه تقدیم نگاه‌تان می‌شود.

خرید اعتباری از دیجی‌کالا چگونه انجام می‌شود؟

1- ابتدا بایستی اپلیکیشن دیجی‌پی را از طریق گوگل‌پلی، کافه بازار یا سایت رسمی این اپلیکیشن دریافت کرده و بر روی موبایل خود نصب کنید. اگر قبلا اپ دیجی‌پی را نصب کرده‌اید، بایستی به‌روزرسانی‌های لازم را انجام دهید.

2- پس از دانلود نسخه جدید و یا به‌روزرسانی دیجی پی، به قسمت خرید اعتباری مراجعه کرده و وارد بخش درخواست خرید اعتباری شوید.

3- اطلاعات مربوط به مشخصات بانکی و شخصی خود را طبق فرم درخواستی اپلیکیشن وارد کنید تا بررسی‌های لازم روی آن انجام شود.

4- پس از اینکه بررسی‌های لازم توسط دیجی‌پی انجام شد، اعتبار برای شما شارژ خواهد شد و می‌توانید از سایت دیجی‌کالا و یا سایت‌های همکار دیجی‌پی اقدام به خرید نمایید.

شرایط تسهیلات اعطایی توسط دیجی‌پی به مشتریان:

 • اعتبار تخصیص داده شده در این اپلیکیشن نیازی به ضامن ندارد. به معنای دیگر اینکه سفید بودن شرایط بانکی و مالی شما معیار پرداخت تسهیلات است.
 • مقدار اعتبار تخصیص داده شده برای هر کاربر، 10 میلیون تومان خواهد بود. فعلا امکان پرداخت بالاتر وجود نداشته و احتمالا با توجه به سابقه کاربران، این امکان نیز فراهم خواهد شد.
 • پیش پرداخت لازم برای دریافت تسهیلات، 350 هزار تومان بوده که کاربر در ابتدا می‌پردازد.
 • اقساط 6 ماهه برای تسهیلات ارائه شده در نظر گرفته می‌شود. بازپرداخت این تسهیلات در قالب 6 قسط یک میلیون و 780 هزار تومانی خواهد بود.
9 دیدگاه
 1. مجتبی اکبری می گوید

  سلام:یک مقدار سودش زیاده ولی در مجموع خوبه.

  ۴
  ۱۰
 2. محسن می گوید

  یک مقدار!!!!! ۳۴ درصد سود میگیره

  ۲۳
  ۳
  1. عرفان می گوید

   عالی

   ۴
   ۱۱
 3. Safa می گوید

  که در واقع رقم دقیق سودش ۴۲/۶۹۴۳٪(محاسبه ومقایسه با سود بانکی)

  ۱۰
  ۳
  1. هادی می گوید

   چجوری حساب کردید دقیقا؟
   ۱۷۸۰۰۰۰ * ۶ = ۱۰۶۸۰۰۰۰ + ۳۵۰۰۰۰ = ۱۱۰۳۰۰۰۰

   ۱۰.۳ درصد سود داره

   ۱۲
   ۱
   1. دیاکو می گوید

    دوست عزیز، فرمایش شما زمانی درسته که شما بعد از ۶ ماه، یکجا بدهی‌تون رو پرداخت کنید نه هر ماه.
    اگر ۳۵۰ رو کسر کنیم، یعنی اصل وام ۹/۶۵۰ بوده و شما ۶ ماهه و بطورماهانه در مجموع ۱۰/۶۸۰ پرداخت میکنید که سود آن وام ۴۱.۲ درصد خواهد شد.

    ۳
    ۲
  2. دیاکو می گوید

   حدود ۴۲%

   ۲
   ۳
 4. سید احسان رایگان می گوید

  بابا اینها مردم رو احمق فرض کردند!!!!!!

  ۴
  ۳
 5. مهرسا می گوید

  اصلا شرایطش خوب نیست.فروشگاه اتما شرایطش عالیه.

  ۴

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم