هزینه پیامک رمز دوم پویا برای مشتریان بانکی چقدر است؟

اجباری شدن رمز دوم پویا برای خریدهای اینترنتی و همه تراکنش‌هایی که عملا فیزیک کارت بانکی در آنها دخیل نیست، باعث شده تا برخی از سودجویان وارد عمل شده و از این طرح جدید نیز برای کلاهبرداری استفاده کنند! از جمله این اقدامات شایعاتی است که در راستای فعال سازی پیامکی رمز دوم پویا وجود دارد.

به گزارش آی‌تی‌رسان، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خبری اعلام کرد که فعال سازی و ارسال رمز دوم پویا برای کلیه مشتریان بانکی رایگان بوده و هیچ کدام از بانک‌ها حق دریافت هزینه ندارند.

گفتنی است روز گذشته خبری در رسانه‌ها منتشر شد که یکی از مسئولین وزارت ارتباطات از عدم توافق پیرامون هزینه پیامک‌های رمز دوم یکبار مصرف گفته بود و موجی از برداشت‌ها را ایجاد کرده بود. این مصاحبه شایعات مربوط به هزینه‌دار بودن پیامک رمز دوم را شدت بخشید که با اطلاعیه جدید بانک مرکزی عملا کان لم یکن تلقی می‌گردد.

طبق اطلاعیه بانک مرکزی، هزینه پیامک رمز دوم توسط بانک‌ها و موسسات اعتباری تامین خواهد شد و هیچ هزینه‌ای به مشتریان تحمیل نخواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 دیدگاه
 1. فر می گوید

  خیلی بیخود کردید گفتید پول نمیگیرید دیروز رمز پویا فعال کردم ۱۰ هزارتومان کسر شد از کارتم بابت کارمزد داخل بانک قرض الحسنه مهر ایران

  ۱۶
  ۱
 2. علی می گوید

  همتی هم به قافله پیوست .کجا نمیگیرند تا گوشی شارژ نباشه و هزینه پیامک را ندید رمزی در کار نیست

  ۱

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم