ios 13 دسته بازی

آموزش اتصال دسته بازی پلی‌استیشن و ایکس‌باکس به آی‌فون و آی‌پد

با ظهور گرم و افتخارآمیز نسخه ۱۳ سیستم‌عامل iOS، از آن پس اختیار دارید تا با بکارگیری از دسته بازی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس، در آی‌فون و آی‌پد خود به بازی کردن بپردازید.

ناگفته نماند که این یک راه بسیار ارزنده و ساده برای خلاص شدن از وجود مزاحمت‌آمیز هدایتگر مجازی در بازی‌هاست.

دکمه‌های دسته از پیش با هدایتگر مجازی بازی هماهنگ شده‌اند و بازخوردی یکسان دارند، پس نیازی به تنظیم دوباره آنان نخواهد بود، مگر آنکه سفارشی‌سازی کنید.

در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه می‌توانید از دسته بازی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس خود در بازی‌های آی‌فون و آی‌پد زیر نظر سیستم‌عامل iOS 13 بهره بگیرید.

با ما همراه باشید.

دسته بازی iphone dualshock

برای همگام‌سازی دسته دوال‌شاک ۴ (DualShock) پلی‌استیشن، دکمه PS در پایین آن و دکمه Share که در سمت چپ حسگرلمسی دسته وجود دارد را باهم فشار دهید و نگهدارید.

برای دسته ایکس‌باکس، دکمه Xbox که در وسط دسته وجود دارد را فشار دهید، و سپس دکمه Connect در بالای دسته را فشار دهید تا وارد حالت پیوند شوید (در پی آن، دکمه Xbox آغاز به چشمک زدن می‌کند).

در آی‌فون یا آی‌پد خود به بخش Settings سپس Bluetooth سپس My devices بروید و در لیست روبه‌رو، به انتخاب دستگاه خود (دسته بازی) و آغاز پیوند آن به سیستم‌عامل بپردازید.

در صورت ایجاد پیوند موفق میان دو دستگاه، در دسته ایکس‌باکس شاهد توقف چشمک دکمه Xbox، و در دسته دوال‌شاک پلی‌استیشن، شاهد ظهور نواری قرمز رنگ در بالای صفحه حسگرلمسی خواهید بود.

دسته بازی dualshock

1 در مورد “آموزش اتصال دسته بازی پلی‌استیشن و ایکس‌باکس به آی‌فون و آی‌پد”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
کسری پارس