afrak

هواوی اعلام کرد که یک رویداد در تاریخ 4 اسفند برای نمایش محصولات جدیدش برگزار می‌کند

شرکت هواوی برنامه‌های خود را برای برگزاری یک رویداد در شهر بارسلون تایید کرد. این شرکت چینی با انتشار یک پوستر اعلام کرد که محصولات جدید خود را در تاریخ 23 فوریه (4 اسفند) به نمایش خواهد گذاشت. با نگاهی به پوستر تبلیغاتی هواوی نیز متوجه شدیم که حداقل هشت محصول جدید توسط چینی‌ها معرفی می‌شود.

البته باید بگوییم که هواوی چند ساعت قبل از اعلام لغو شدن برگزاری رویداد MWC 2020 این پوستر را منتشر کرده بود. بنابراین، هنوز مشخص نیست که این شرکت از محصولات جدید خود در تاریخ ذکر شده رونمایی خواهد کرد یا خیر.

در صورت برگزاری رویداد هواوی انتظار داریم که این شرکت یک لپ‌تاپ، تبلت، تلفن تاشو، ایرباد بی‌سیم، ساعت هوشمند، تلویزیون، هدست‌های واقعیت مجازی و یک محصول مرتبط با خودرو را معرفی کند.

رویداد هواوی

طبق شایعات مطرح شده، احتمال معرفی دومین تلفن تاشو هواوی با نام میت Xs به عنوان نسخه به‌روز شده هواوی میت X هم وجود دارد. انتظار می‌رود که طراحی ظاهری این دستگاه همانند میت ایکس باشد با این تفاوت که تراشه Kirin 990 5G در آن گنجانده شده است.

این تلفن در لیست سازمان‌های معتبر صادرکننده تاییدیه‌ نیز دیده شده که از شارژ سریع سیمی 65 وات پشتیبانی می‌کند. برخی شایعات نیز به قیمت پایین تلفن تاشو هواوی میت Xs نسبت به هواوی میت X اشاره کرده‌اند. از طرفی دیگر، هواوی با عرضه این تلفن قصد دارد که وارد میدان رقابتی شود که شرکت‌هایی مانند موتورولا و سامسونگ در آن حضور دارند.

منبع GSM Arena
پیام بگذارید
تسکو