نگاهی به ویژگی نشان پرداخت در اپلیکیشن آپ (ویدئو اختصاصی)

آپ، یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ایرانی است که توانسته در این سال‌ها، خیلی خوب جای خودش را در دل مردم باز کند. این روزها، کمتر کسی پیدا می‌شود که از این اپلیکیشن کاربردی و خدمات آن استفاده نکرده باشد. حالا آپ به یک سوپراپلیکیشن تبدیل شده و قابلیت‌های جذاب و متنوعی به آن اضافه شده است. جدیدترین ویژگی آپ با نام نشان پرداخت، مدتی هست که در این اپلیکیشن خودنمایی می‌کند.

نشان پرداخت آپ در واقع به شما یک کد اختصاصی می‌دهد تا بتوانید کسب و کار خودتان را یک گام به جلو ببرید. این کد اختصاصی، همراه با QR Code در اختیار شماست و مشتریان‌تان می‌توانند با اسکن کردن آن، مبلغ مورد نظر را از طریق کارت‌های عضو شتاب و به‌صورت کاملا آنلاین پرداخت نمایند. به بیان ساده‌تر، نشان پرداخت می‌تواند جای دستگاه POS در محل کارتان را بگیرد و با خدمات بهتر و سرعت بیشتر، تمام مشکلات همیشگی‌تان را به‌راحتی حل نماید.

امروز در آی‌تی‌رسان تصمیم گرفتیم تا نگاهی ویدئویی و اختصاصی به این قابلیت جذاب و بسیار کاربردی بیندازیم. اگر می‌خواهید بدانید که نشان پرداخت چیست، چه مزایایی دارد و چگونه می‌توان از آن بهره لازم را برد؛ ویدئو اختصاصی ما در این زمینه را از دست ندهید:

برای دریافت نشان پرداخت از این لینک استفاده کنید

 

ممکن است شما دوست داشته باشید