اولین رندرهای CAD گوگل پیکسل 5 فاش شد

رندرهای CAD گوشی گوگل پیکسل 5 فاش شده‌اند و ما حالا می‌توانیم برای اولین بار نگاهی به طراحی این هندست بیندازیم.

پیکسل 5 از قسمت پشت بسیار شبیه به پیکسل 4 با یک سیستم دوربین دوگانه به نظر می‌رسد، اما پیکسل 5 برخلاف پیکسل 4 دارای یک حسگر اثر انگشت خازنی نیز است.

در جلوی پیکسل 5 یک دوربین سلفی وجود دارد که در داخل هول پانچ قرار گرفته است. براساس اطلاعات CAD، این گوشی ابعادی برابر ۱۴۴.۶x۷۰.۴x۸ میلی‌متر خواهد داشت که کمی کوتاه‌تر و باریک‌تر از پیکسل 4 است.

ما در ماه فوریه امسال برای اولین بار شاهد رندرهای پیکسل 5 XL بودیم که یک سیستم دوربین سه‌گانه را در پشت آن نشان می‌داد. اگر ثابت شود که رندرهای پیکسل 5 درست بوده‌اند، ما احتمالا در حال مشاهده سیستم دوربین متفاوت برای مدل‌های مختلف پیکسل 5 هستیم که این موضوع قبلا سابقه نداشته است. گوگل هنوز گوشی میان‌رده پیکسل 4a را معرفی نکرده و آن را از ماه مه امسال به تعویق انداخته است. انتظار می رود که این هندست همین روزها رونمایی شود، اما پیکسل 5 احتمالا در ماه اکتبر یا حتی نوامبر معرفی خواهد شد. با این‌حال، برخی منابع به معرفی پیکسل 4a در ماه اکتبر اشاره کرده‌اند، که این موضوع می‌تواند رویداد معرفی پیکسل 5 را حتی بیشتر به عقب بیندازد.

ما در حال‌حاضر اطلاعات کمی درباره پیکسل 5 داریم. براساس شایعات، این گوشی به جای چیپست اسنپ‌دراگون پرچمدار 865 از اسنپ‌دراگون 765 استفاده خواهد کرد.

منبع gsmarena

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم