دو آزمایشی که گلکسی اس 5 با شگفتی تمام از آنها سر بلند بیرون آمد

cbbcc17430865c62fa2f70f03f74

پس از آنکه ویژگی ضد آب بودن در اسمارتفونهای سونی تبدیل به یک ویژگی معمولی و همیشگی شد، سامسونگ هم تصمیم گرفت برای پرچمدارش از گواهینامه IP67 که نشان دهنده توانایی تلفن در فرو رفتن در عمق یک متری برای مدت 30 دقیقه و سالم بیرون آمدن است بهره مند شود.

شاید یادتان باشد که پارسال نسخه اکتیو اس 4 هم با این گواهینامه عرضه می‌شد، اما آنچه مشخص شد این بود که این هوشمند توانایی که بایستی می‌داشت نداشت. یک روزنامه نگار در همان روزها یک اس 4 اکتیو را به زیر آب برده (کمتر از یک متر) و در کمتر از 30 دقیقه از آن برای عکسبرداری استفاده کرده بود، اما زمانی که از آب بیرون آمده، تنها چیزی که باقی مانده بود، جسم بی روح اس 4 اکتیو بود.

حتی پس از این اتفاق سامسونگ و AT&T از کاربران خواسته بودند که دستگاه‌های خود را با مدلهای جدیدتری که مشکل آنها بر طرف شده بود تعویض کنند.

حالا هم نوبت اس 5 شده است و برای اینکه اتفاق بد گذشته روی ندهد، گلکسی اس 5 برای یک شنای 1 ساعته(بیشتر از 30 دقیقه) و به عمق 1 متری رفته است. آیا سالم بیرون می‌آید؟ بله، با اینکه اس 5 به طور کلی خیس آب شده است، اما پس از 60 دقیقه با سربلندی از آب بیرون می‌آید. اما آزمایش دیگری باقی مانده است. این هوشمند درون جیب یک شلوار جین قرار گرفته و سر از ماشین لباسشویی در می‌آورد و پس از 50 دقیقه شسته شدن با سربلندی تمام در کمال سلامت جسم از شلوار خارج می‌شود.

ظاهرا سامسونگ پس از شکست سال گذشته خود اینبار برای اس 5 سنگ تمام گذاشته است.

11 در مورد “دو آزمایشی که گلکسی اس 5 با شگفتی تمام از آنها سر بلند بیرون آمد”

  1. سامسونگ دیگه نمیتونه مثل سونی و اپل و نوکیا و اچ تی سی خودش یه کاری کنه مجبوره قابلیت های بقیه گوشی هارو کش بره

  2. اینجانب اچ تی سی سالسا داشتم ، پنجاه دقیقه تو لباسشویی زندگی کرد و با سربلندی تمام بیرون اومد ایکاش کیفیت ساخت سامسونگ بالا میرفت منم سامسونگ میگرفتم

  3. خب بله اگه اینجوری باشه سونی با پلاستیک اکسپریا go را با ip68 ضد آب کرد که بیشترین درصد ضد آب بودن را بین گوشی های هوشمند داره.
    هنر اینه سامسونگ بتونه مثل سونی با شیشه و آلمینیوم یه گوشی ضد آب با IP58 بزنه.
    درضمن همین الان هم درصد ضد آب بودن Z2 با این کیفیت ساخت از اس 5 بیشتره.

  4. 8x منم رفت تو ماشین لباسشویی! هیچیش نشد! تازه گواهینامه هم نداره!
    شرط می بندم اونایی هم که بیان تو بازار ایران همشون آسیب پذیرن!!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا