بیش از 11 میلیون دانش آموز در شبکه شاد احراز هویت شده‌اند

سید حسین الحسینی، مشاور وزیر و مسئول شبکه شاد به تازگی در مورد قابلیت‌های جدید این شبکه و امکانات متنوعی که برای تسهیل کار دانش آموزان و معلمین به شبکه شاد اضافه شده است، مطالبی را بازگو کرد.

الحسینی در مورد نسخه جدید شبکه شاد گفت: ظرفیت‌های تازه‌ای به نسخه جدید شبکه شاد اضافه شده و حالا این شبکه به یک پلتفرم کاملا آموزشی تبدیل شده است.

وی در مورد تغییرات نسخه جدید شبکه شاد با نسخه‌های پیشین این برنامه گفت: در نسخه جدید شبکه شاد، رابط کاربری بازسازی شده، همچنین قابلیت‌های احراز هویت و ایفای نقش کاربران، وجود محتوای آموزشی، حضور و غیاب، ارتباط زنده یک طرفه و دو طرفه، تماس تصویری و آموزش زنده به شبکه شاد اضافه شده است.

مسئول شبکه شاد ادامه داد: از دیگر ظرفیت‌های شبکه شاد می‌توان به ارتباط دو طرفه برای تکالیف دانش آموزان، آزمون ساز، ایجاد پروفایل برای دانش آموزان و معلم، اشتراک گذاری پیام‌ها، سوالات متداول و کلاس بندی اشاره کرد. این قابلیت‌های جدید شبکه شاد را به پلتفرمی تعاملی تبدیل کرده و کیفیت آموزش را ارتقا می‌دهد.

حسین الحسینی در مورد آمار و ارقام و همچنین استقبال استان‌ها از شبکه شاد توضیح داد: تا کنون بیش از 11 میلیون و 28 هزار دانش آموز در شبکه شاد احراز هویت شده‌اند. تعداد مدیران حاضر در این شبکه 100 هزار و 744 نفر است. تعداد معلمان شبکه شاد بیش از 610 هزار نفر و تعداد مدارس موجود نیز بیش از 113 هزار مدرسه است. تاکنون در شبکه شاد بیش از دو میلیون و 465 هزار گروه ایجاد شده و تعداد پیام‌های ارسال شده به بیش از یک میلیارد و 709 میلیون و 809 هزار می‌رسد.

وی ادامه داد: استان‌های البرز، کرمانشاه، مرکزی، تهران، و شهرستان‌های تهران، قزوین، یزد و اصفهان بیشترین تعداد احراز هویت را در این شبکه داشتند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.