تاریخ رویداد بعدی پلی‌استیشن سونی فاش شد

شایعه‌ای جدید در رابطه با دو کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ نشان می‌دهد که مراسم بعدی پلی‌استیشن چه زمان برگزار خواهد شد. مراسمات پلی‌استیشن معمولا با نام State of Play (مقر بازی) شناخته می‌شوند و طبق این شایعه تازه، پنجره زمانی که سونی در طی آن به برگزاری مراسمش می‌پردازد، مشخص شده و به زودی به وقوع می‌پیوندد. اکنون از آخرین مراسم State of Play چندین ماه می‌گذرد که در آن بیشترین تمرکز سونی بر روی عناوین آتی پلی‌استیشن ۵ معطوف بود و در حال حاضر برخی از این بازی‌ها در دسترس قرار گرفته‌اند. بنا بر ادعای داسک گولم، خبرچین سرشناس این حوزه، رویداد State of Play بعدی در چند ماه آینده برگزار خواهد شد.

داسک گولم در توییتر خود اعلام کرد که سونی مراسمی را برای شروع سال جدید تدارک دیده است و آن را در ماه ژانویه برگزار خواهد نمود. اگر توجه کرده‌اید، این خبرچین به صورت مستقیم بیان نکرده که این مراسم مربوط به State of Play پلی‌استیشن خواهد بود یا اینکه این مراسم در رابطه با چیز دیگری است و سونی قصد دارد رویدادی با فرمتی تازه را پایه‌گذاری کند.

خبرچین مذکور علاوه بر این موارد افزود که احتمال حضور شرکت کپکام در این مراسم وجود دارد. نکته جالب توجه این است که اطلاعات مربوط به رویداد سونی طی پرسش و پاسخی به دست آمده که در آن سوال شده بود بازی Resident evil Village در چه زمان به نمایش در خواهد آمد. در ادامه می‌توانید سخنان داسک گولم را در رابطه با این موضوع بخوانید:

برای اینکه جوابی قابل قبول ارائه دهم، باید بگویم که سونی مراسمی را برای آغاز سال جدید در نظر گرفته و آن را برای برگزاری در ماه فوریه یا ژانویه برنامه‌ریزی کرده است. من تعجب نخواهم کرد اگر شرکت کپکام به صورت مستقل در ماه ژانویه دست به انجام کاری بزند یا اینکه در این ماه به بازاریابی سونی ملحق شود و با این شرکت همکاری کند.

البته در حال حاضر نمی‌توان این اخبار را درست و دقیق فرض کرد. در حالی که این خبرچین در گذشته توانسته است اطلاعات معتبر و درستی را منتشر کند اما با این وجود اشتباهاتی نیز داشته است.

در حال حاضر، هیچ یک از شرکت‌های سونی و کپکام هیچ‌گونه واکنشی نسبت به این خبر نشان نداده‌اند و احتمالا نیز سکوت خواهند کرد. زیرا این دو شرکت در رابطه با شایعه‌ها از قوانین سخت‌گیرانه و منظمی پیروی می‌کنند. در صورتی که هر یک از این دو شرکت مذکور اطلاعات تازه‌ای در رابطه با این خبر منتشر کنند، ما نیز آن را به سرعت برای شما منتشر خواهیم کرد.

منبع Comicbook
ممکن است شما دوست داشته باشید